...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Лютий » 3 » Спеціальний інформаційний проект для вихователів та батьків випускників.
12:17 PM
Спеціальний інформаційний проект для вихователів та батьків випускників.
 
  Більшу частину свого життя дитина проводить в школі. Багато з того, що там з дитиною відбувається, батькам мало відомо. Без сумніву зрозуміло, що це певний етап дорослішання малюка. Випускник - це дитина шести-семи років життя, напередодні її вступу до школи. Проблема відірваності малюка від батьків дійсно існує, але з дитиною все буде гаразд, якщо батьки будуть тримати ситуацію під розумним контролем та керувати процесом на відстані. Як пише О.Л.Кононко, доктор психологічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техникі України, науковий керівник та загальний редактор базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі" в розділі "Вивчаємо компетентність випускника", головною метою і результатом навчально-виховної роботи батьків, педагогів, які відповідають за розвиток, виховання і навчання дошкільника -  є зріла особистість.       Пропонуємо вам основні рекомендації Програми.
  Особистісний розвиток - важлива умова гармонійного входження дитини в шкільне життя, її оптимістичного самопочуття, відкритості новим науковим знанням, досгнення нею успіхів у навчання, задоволеності своїм шкільним життям. Напередодні вступу до школи батькам треба знати: що одночасно в клас поступають діти різного віку (від 6-ти до 7-ми років); про реальний стан здоров`я своєї дитини (є, чи немає обєктивних обмежень щодо вступу до школи); про рівень освідченості, особливості психічного та соціального розвитку вашої дитини і кожної дитини, яка буде навчатись з вашим малюком - індивідуальний; що дошкільний заклад не дає документ, в якому було б зафіксовано офіційно якісно-кількісні характеристики досягнень дитини у різних видах діяльності та сферах життя під час її перебування в дошкільному закладі; що до визначення шкільної зрілості дитини  долучаються різні за функціями і фахом дорослі (практичний психолог дошкільного закладу, вихователі, інші педагоги), які застосовують різні методи і прийоми визначення шкільної зрілості. Ймовірність отримання внаслідок цього істотно відмінної інформації щодо розвитку дитини  може бути суттєвою. Все ще залишається дуже актуальною проблема реальної наступності у змісті, формах та методах навчально-виховної роботи в дошкільних навчальних закладах та в початковій школі. 
  Шановні батьки, останнє слово за вами. Якщо ви вирішили, що вашій дитині пора до школи (їй 6 років, вона здорова, психологічно зріла), то школа чекає на вас! Проте, ви завжди маєте можливість порадитись з педагогами та лікарем-педіатром, які працюють з вашою дитиною і вони допоможуть вам відповідально визначитись, наскільки доцільно це робити з огляду на індивідуальні особливості сина чи доньки.              
Переглядів: 593 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 4.2/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК