...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 10 » Гарячі новини. Вже діє електронна система реєстрації та обліку дітей для влаштування в дитячі садочки!
3:49 PM
Гарячі новини. Вже діє електронна система реєстрації та обліку дітей для влаштування в дитячі садочки!
 
  Не викликає подиву сьогодні те, що навіть у дитячих садках широко використовують інформаційно-комунікаційні технології. Це підтвердили й учасники Всеукраїнського Конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу, проведений Міністерством освіти і науки, молоді та спорту у січні-травні 2012 року.

  Справді, у ХХІ столітті, коли всі сфери життя постійно вдосконалюються й розвиваються, важко знайти будинок, офіс, заклад, у яких не було б комп’ютера. Нелегко й зустріти сучасну людину, навіть серед дітей дошкільного віку, що не мала б найпростіших навичок роботи із цією розумною машиною. Те, що ще кілька десятків років тому здавалося чимсь незрозумілим, невідомим, складним і майже фантастичним, тепер стало звичайним і доступним навіть дитині. Багато хто вже не уявляє роботи, навчання й повсякденного життя без комп’ютера.

  Тож вельми актуальним є  запровадження уже в багатьох регіонах України електронної системи реєстрації та обліку дітей для влаштування в дитячі садочки. Батьків запрошують самостійно, через Інтернет-сайт, зареєструвати дитину до черги до дитсадка. Така система впроваджується в управліннях освіти та дитячих садках Вінницької, Чернівецької, Львівської, Донецької, Івано-Франківської та інших областей.

  Окрім того, у дошкільних навчальних закладах окремих областей України та міста Києва впроваджується комп’ютерна програма для розрахунку, обліку та аналізу харчування дітей. Практики схвалюють програму та констатують: робота з нею спрощує процедуру написання меню (друкується за встановленою формою), проведення обліку продуктів; забезпечує моніторинг аналізу виконання норм харчування, допомагає керівнику закладу і бухгалтеру управління освіти  контролювати ведення документації з харчування.

Pedpresa.com | 10.08.2012. За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Переглядів: 556 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК