...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Липень » 19 » Клуб Менса. Дівчинка з легкістю назвала столиці 35 держав і була оголошена вундеркіндом.Цей рекорд побила 4-річна Хайді Хенкінс!
7:44 PM
Клуб Менса. Дівчинка з легкістю назвала столиці 35 держав і була оголошена вундеркіндом.Цей рекорд побила 4-річна Хайді Хенкінс!

   Більше 60 років тому найрозумніші люди об'єдналися в організацію, яку вони назвали Клуб Менса (спочатку назвою суспільства планувалося призначити Mens (лат. розум ), але, щоб уникнути розбіжностей, суспільство було назване Менса (лат. стіл, гуляння ), філії якого розташовані в 50 країнах світу. У чому ж суть організації? Вона створена для підтримки обдарованої молоді, чий Коефіцієнт інтелекту (IQ) є надзвичайно високим і перевищує встановлену суспільством планку. Символом Клубу Менса стала емблема квадратного столу, зображеного таким чином, щоб одна його ніжка залишалася поза полем огляду. На думку засновників, так вони давали зрозуміти, що розумна людина завжди зможе розгадати будь-яку головоломку.

  Чи знали вчені мужі, засновуючи цю організацію для молодих розумників, що членами клубу стануть діти? 3 роки тому світ був здивований здібностями Елізи Тан Робертс, яка змогла впоратися з тестом на визначення IQ за 45 хвилин, набравши 156 балів. Такий показник перевищував середньостатистичний на 56 пунктів! Дівчинка з легкістю назвала столиці 35 держав і була оголошена вундеркіндом. 
Цей рекорд побила 4-річна Хайді Хенкінс, набравши 159 балів.

  Вступити в нього кому-то просто, комусь ні: для вступу "досить" мати IQ (коефіцієнт інтелекту) рівний 148 і вище за шкалою інтелекту КАТТЕЛЛ (CATTELL). «Нормою» визнані бали від 85 до 115. Статистика говорить, що тільки 2% населення Землі мають рівень інтелекту, що перевищує 148.Членство клубу - довічне, а єдиной його вимогою є щорічна сплата страхових внесків. Елітний клуб нараховує близько 110 000 членів в 100 країнах світу.

  Може бути, і ваша дитина проявляє незвичайні здібності? Звертайтеся до Британського центр освіти, який представляє Клуб Менса в Українi.


  Діяльність організації спрямована на пошук людей з високим рівнем інтелекту, і створення для них сприятливих умов для розвитку.

  Серед ігор, які проводить Менса, є шахи, покер, ерудит та інші інтелектуальні ігри. Найрозумнішою жінкою на планеті організація визнає болгарку Даніелу Сімідчиєву її IQ становить 192 бала .

Переглядів: 391 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК