...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Вересень » 24 » Інформаційне інтерв’ю. Дивіться, хто прийшов! У нас молодий спеціаліст - інструктор з фізкультури Вікторія Романюк.
12:03 PM
Інформаційне інтерв’ю. Дивіться, хто прийшов! У нас молодий спеціаліст - інструктор з фізкультури Вікторія Романюк.
 
 
 - Вітаємо Вас, Вікторія, в нашому закладі і сподіваємось на активну та ефективну співпрацю. Для початку розкажіть трішки про себе.
 
- Я, Романюк Вікторія, народилася 8 травня 1990 року в місті Славутич. В 2007 році закінчила загальноосвітню школу № 4. В свої 22 роки маю дві вищі освіти: закінчила Національний Технічний Університет України «Київський Політехнічний Інститут», де здобула кваліфікацію професіонала з фізичної реабілітації та закінчила Чернігівський Національний Педагогічний Університет ім. Т.Г. Шевченка, де отримала кваліфікацію вчителя фізичної культури.
 
- Так Ви справжня славутичанка, дитя міста Білого Янгола, це дуже приємно!
 
 Фізична реабілітація – це застосування з лікувальною і профілактичною метою фізичних вправ для відновлення здоров'я, фізичного стану та працездатності людей. Фізична реабілітація та фізичне виховання має пряме відношення до спорту.
 
- З чого почалась така любов до спорту?
 
- Як і у всіх, напевно, любов до чогось виховується з дитинства. Ще змалечку спорт займав велике значення в моєму житті. Мій тато займався спортом, а саме футболом. Постійно забирав мене на свої тренування та змагання. Згодом і я захопилася футболом. Спочатку доводилось грати з хлопцями на подвір’ї, а в 2004 році у нас в місті з’явилась команда дівчат – ФК «Олімп», тренером якої і до тепер є Панченко Володимир Володимирович, де я і почала тренуватися.
 

 
- Які досягнення маєте в цьому виді спорту?
 
- Я маю І спортивний розряд з футзалу. В 2010 році була нагороджена грамотою та медаллю від міського голови, Володимира Петровича Удовиченка, за високі спортивні досягнення та вагомий внесок у розвиток спорту міста Славутича.
 
- Чому саме вирішили працювати в дитячому садку?
 
- Мене привела любов до дітей. Дитячий садок - це місце, де діти отримують свої перші знання. Хочеться змалку виховати в них любов до фізичної культури і спорту, оскільки фізкультура відіграє важливу роль в нашому житті, вона допомагає всебічно гармонійному розвитку особистості.
 
- Що для Вас найдорожче в житті?
 
- Для мене важливі мої близькі. В житті бувають невдачі різних типів складності… ти щось втрачаєш, щось знаходиш і, що б не трапилось, близькі люди завжди поруч. Тому вони - це те, що є найголовнішим у моєму житті.
 
- Як так вийшло, що це для Вас має таке значення?
 
- За допомогою цих людей, я пройду через всі труднощі і з їх підтримкою досягну багато.
 
- Які у Вас плани на майбутнє?
 
- Обійдусь без конкретики. Буду розвиватися далі, самоудосконалюватись і, сподіваюсь, мені вдасться реалізувати себе в цьому житті. Тендітна, впевнена в собі, розумна.
 
Така вона зараз. Діти, вітаємо вас, здається, вам пощастило!
                       
  
Переглядів: 1120 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/10
Всього коментарів: 131 2 »
0
13 romawka   [Матеріал]
спасибо всем большое)

2
12 natalija   [Матеріал]
Вітаю Вас, Вікторія Миколаївно, з початком трудової діяльності!

2
11 aramat   [Матеріал]
З приходом у колектив новеньких, чекаєш певних змін. Вікторіє Миколаївно, з гарним почином Вас! Нехай у Вас все вийде! flower heart

2
10 katy   [Матеріал]
Нехай щастить вам,Вікторія Миколаївна,успіхів вам і натхнення!!! flower flower flower

2
9 svet@lana   [Матеріал]
Так, нам та дітям дуже пощастило з таким інструктором: молодим, життєрадісним, талановитим, лагідним та привітним. З таким багажем знань і з невеличкою підтримкою колег у неї все вийде.

1
8 romawka   [Матеріал]
спасибо большое)очень приятно) shy детки пускай приходят biggrin им будут очень рады в команде wink

3
7 LadyQ   [Матеріал]
Діти вже встигли полюбити Вікторію Миколаївну, з нетерпінням чекають занять з фізкультури. Вражена футбольними досягненнями колеги. Ми тут порадились (діти групи "Барвінок") - йдемо записуватися у футбольну команду! wink

3
6 Галина   [Матеріал]
Лично присутствовала на занятиях, и мне очень понравилось как Виктория их проводит! Уверенности и больших достижений в вашей работе!!!

3
5 romawka   [Матеріал]
спасибо))))

3
4 Tany   [Матеріал]
up flower Вітаємо в нашому колективі!!!!

1-10 11-13
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК