...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Жовтень » 14 » IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».
6:21 PM
IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».
 
16–18 жовтня  у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться урочисте відкриття IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

  Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

  Виставка представить з 27 регіонів України 625 навчальних закладів різних рівнів та форм власності, наукові та методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують галузь освіти засобами навчання.

  Навчальні заклади та представництва з Швейцарії, Польщі, Словаччини, Чехії, Італії поділяться досвідом співробітництва з українськими колегами, познайомлять потенційних абітурієнтів та їх батьків, педагогів, директорів шкіл України з умовами прийому в навчальні заклади, програмами обміну, післядипломною освітою за кордоном.

  Постачальники обладнання для освіти, інформаційно-виробничих систем презентуватимуть електронні засоби навчання, підручники та методичні посібники, засоби навчання для раннього розвитку, шкільні дошки будь-якого типу – крейдову, маркерну, пробкову, комбіновану, дошки на підставці, фліпчарти для нарад і презентацій, стенди для шкіл і дитячих садків, прилади та обладнання для кабінетів фізики навчальних закладів та інше.

  Освітні інтернет-мережі запропонують для школярів, їх батьків, вчителів та керівників районних відділів освіти автоматизовані системи управління документообігом шкіл, он-лайн бібліотеки з мультимедійними матеріалами для учнів, конспектами для вчителів з усіх предметів і тем для всіх класів, різні SMS- сервіси.

  Всі три дні виставка працюватиме  з 10.00 до  18.00, вхід вільний.

сайт: Pedpresa.com
Переглядів: 628 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК