...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Лютий » 22 » "Для дітей потрібно грати так само, як і для дорослих, тільки ще краще".
2:09 PM
"Для дітей потрібно грати так само, як і для дорослих, тільки ще краще".
 
 

 Розвиток сучасної дитини як особистості передбачає максимальну реалізацію нею своєї активності, самостійності, творчої ініціативи, прагнення обирати на власний розсуд шляхи і засоби досягнення цілей, намірів і реалізовувати свої власні потреби та інтереси. Здебільшого виховання і навчання дитини орієнтоване не на формування в неї механізму саморозвитку, а на те, щоб виховати особу, яка б в своїй діяльності та поведінці відтворювала соціально задані зразки. Жорстока обумовленість розвитку дошкільника виховними і навчальними впливами дорослих призвела до того, що творчу активність теж почали розглядати як похідну цих впливів. Щоб спонукати дитину до прояву творчої активності, педогогам і батькам слід з довірою поставитися до її природньої схильності діяти на власний розсуд, самостійно перетворювати життєві враження, покладатися на власний досвід. Науковці та практики працюють над розробкою оптимальних технологій виховання і навчання дітей, над новими підходами до змісту пропонованих дошкільникам знань, але є добре перевірений часом спосіб виховання творчої особистості засобами театрального мистецтва.
 
 

 Малюки живуть в чарівному світі, де з ними розмовляють іграшки, вітер, сонечко, дерева... А коли з дитиною починають розмовляти, гратися, бігати, стрибати улюблені герої казок, вона забуває про все на світі і починає спілкуватися з ними, як з реальними істотами! Трапляються диво... у якого є назва "театр ляльок". Ляльковий театр люблять всі діти! Нажаль, у батьків не завжди є можливість відвідати  справжній театр разом зі своєю донькою чи сином, і ось тоді театр приходить до дітей. 

  Знайомтесь, сьогодні у нас в гостях Волинський ляльковий театр "Веселка" (керівник Кіцмарішвілі Геогрій Джондойович, актори Бондарчук Олена, Фролова Анастасія) з виставою за мотивами казки В.Сутеєва "Хто сказав няв". Про виховний вплив вистави можна судити по емоціям на фотографіях дітей.

Переглядів: 547 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.8/5
Всього коментарів: 3
0
3 Vasya   [Матеріал]
Чудово, що наші діти можуть познайомитись з таким видом мистецтвом, як театр. Ми живемо в маленькому місті, де не так і багато цікавих дійств для дітей.

0
2 LadyQ   [Матеріал]
Театральне мистецтво має величезне значення у соціально-культурному житті людини, зокрема, підростаючого покоління. Це прекрасно розуміємо ми, дорослі. А діти під час вистави просто живуть у казці: разом з героями радіють, хвилюються, намагаються допомогти, співчувають.

0
1 aramat   [Матеріал]
Діти, дійсно, розмовляли з героями казки. Розповідали чесно, чи вміють вони дружити, чи слухають вихователів, чи взагалі слухняні. Чим викликали позитивні емоції у дорослих. Вистава сподобалася всім.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК