...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Травень » 16 » Книга пам`яті Славутича. Діти в музейному просторі.
3:59 PM
Книга пам`яті Славутича. Діти в музейному просторі.
 
  У кожного виду мистецтва є своя муза. Музеям протегують всi представницi божественного сонму. Бо музей - це будинок муз, початок якому поклали храми, присвячени їм, - мусейони. Вiд цiєї  назви i сталося знайоме нам з дитинства слово "музей". В подяку працiвникам храму муз, за те, що кропiтко збирають, зберігають i приумножують безцiнне багатство iсторiї i в 1978 роцi 18 травня проголошено Мiжнародним днем музеїв. Напередоднi свята  вихованці тифлогруп "Дружна сімейка" і "Дзвіночок" разом з вихователями: Кокорєвою Ларисою Володимирівною та Грук Світланою Михайлівною  відвідали "Краєзнавчий музей міста Славутича і Чорнобильської АЕС".
 
 
  У буденний день усі співробітники музею на місці і, вибравши день, ми попрямували туди. Нас зустріли привітно, і впродовж тридцяти хвилин розповідали нам про Чорнобильську АЕС, про Прип'ять, про Славутич, його перемоги і скрутні часи, про його жителів, про музей і про його створення.
  Експозиції музею представляють пам'ятки матеріальної, духовної культури Поліського регіону, історію і сьогодення Славутича і історію підприємства Чорнобильська АЕС, матеріали з історії будівництва міста Прип'ять, аварії і ліквідації її наслідків на ЧАЕС і в 30-ти кілометровій Зоні, будівництво об'єкту "Укриття", участь світової спільноти у будівництві нового конфайнмента.
 
 
  Головною особливістю музею є те, що він розповідає про живих людей, про людей, які живуть і працюють поряд з нами.
 
 
  Ще нам дуже пощастило побувати на пересувній виставки "Чорнобиль: Люди - Місця - Солідарність - Майбутнє", урочисте відкриття якої відбулося 14 травня 2012р. у приміщенні Інформаційного Центру - Представництва ДСП ЧАЕС.
 
 

  Через 26 років після Чорнобиля та рік по Фукусімі Дортмунський міжнародний освітній центр хоче зберегти память про ці події та надати слово тим, чиє життя ці аварії змінили назавжди. Інтерактивна пересувна виставка розповідає про аварію на реакторі, її наслідки, проблеми сучасного життя в забруднених регіонах та новій енергетичній політиці. 

   Екскурсію провела спеціаліст І категорії зі зв’язків з громадкістю інформаційного відділу ДСП ЧАЕС Лавринець Ольга Миколаївна.

   Щиро дякуємо Вам, Ольго Миколаївно, за душевність і тепло по відношенню до нас та наших дітей! Музей нашого мiста чуйний до  iнтересiв вiдвiдувачiв, вiдгукується на суспiльнi питання, є частиною сучасної культури, а не тiльки хранителем минулого.

 

Переглядів: 772 | Додав: Lora | Рейтинг: 4.6/10
Всього коментарів: 2
2
2 GusevaL   [Матеріал]
Вчера встретила Ольгу Николаевну, которая проводила экскурсию по музею ( ее сын, посещал наш детский сад и мы с ней хорошо знакомы). Она мне рассказала чудесную историю. После экскурсии наших детей в музей, один мальчик привёл туда своего папу!

1
1 Vasya   [Матеріал]
Приємно, що в нашому місті створили краєзнавчий музей. Корисно дітям розповідати історію створення такого гарного та незвичайного міста.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК