...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Грудень » 28 » Кожен рік батьки замислюються над тим, чи не настав час розповісти дітям правду і відправити на горище фантазій образ Діда Мороза...
8:53 AM
Кожен рік батьки замислюються над тим, чи не настав час розповісти дітям правду і відправити на горище фантазій образ Діда Мороза...
 
  Учені вважають, що прощання з Дідом Морозом відбувається у 5 – 7 років. Та якщо дитина і в 9 років вірить у доброго діда, над цим варто замислитися, йдеться в публікації на сайті La Stampa.

«Кожен рік батьки замислюються над тим, чи не настав час розповісти дітям правду і відправити на горище фантазій образ власника оленів, саней і лабораторії з виробництва подарунків? Ця дилема вивчається в серйозних, поглиблених психологічних дослідженнях», – пише видання.

Найчастіше, кажуть експерти, дитина сама починає розуміти, що гендарний Санта-Клаус – фантастична ілюзія, що немає ніякого діда з Лапландії, здатного в рекордний час доставити одного разу вночі подарунки мільярдам дітей на планеті.

Прощання з Дідом Морозом відбувається у віці 5-7 років, сходяться на думці вчені. Вони рекомендують не поспішати і продовжувати ритуал з чарівною появою подарунків під ялинкою.

Як пише видання, батькам варто насторожитись, якщо дитина, яка досягла віку, коли вже важко вірити в чудеса, навіть незважаючи на усмішки і критику з боку друзів, продовжує ігнорувати реальність. За цією наполегливістю в захисті міфу про Діда Мороза може ховатися небезпечне бажання залишатися в світі фантазій.

За словами італійського психолога Джанантоніо, після 9 років віра в чарівництво Діда Мороза стає ознакою інфантильності, незрілості і прогалин у вихованні.

За матеріалами  vgolos.com.ua

Переглядів: 468 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК