...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Травень » 3 » Крунк house. Секретик від групи "Ягідка".
12:17 PM
Крунк house. Секретик від групи "Ягідка".
 

   В групі для дітей молодшого дошкільного віку «Ягідка», вихователями Ольгою Василівною Рольською,  Катериною Володимирівною Климочкиною та помічником вихователя Марією Сергієвною Кужель, основна увага  приділяється оптимальним формам життєдіяльності, створенню для дітей розвивальних середовищ, що забезпечують розвиток сюжетно-рольової гри, предметно-практичної та художньої діяльності. Протягом дня у дітей є особистий час, який вони використовують на власний розсуд: грають в різні ігри, займаються творчістю,  спілкуються з однолітками.

  Заняття ґрунтуються на особистісно орієнтованій моделі спілкування, реалізується особистісна тематика. При проведенні занять передбачено право дітей на добровільне включення та вихід з них. Вихователі не домінують над дітьми, а намагаються бути повноцінним партнером, вчать дітей спілкуватися з однолітками, товаришувати, уникати конфліктів, поважати один одного.

   Педагоги вчать дітей жити у злагоді з довкіллям і згоді із самим собою. Збагачують своїх вихованців практичними вміннями орієнтуватися в природному довкіллі, обережно поводитись в рослинному та тваринному оточенні, ознайомлюють з правилами безпечної поведінки.

  Вихователі групи «Ягідка» відкривають дітям світ в єдності та різноманітності чотирьох світів – Природи, Культури, Людей, Власного «Я». Формують в дошкільників цілісну картину світу – уявлення про навколишнє середовище та внутрішнє, душевне життя (власне та інших людей).

Переглядів: 587 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/10
Всього коментарів: 4
2
3 aramat   [Матеріал]
Молодці. Колектив групи № 9 працює гарно та відповідально. Діти з задоволенням відвідують цю групу. Так тримати! hello flower

0
4 katy   [Матеріал]
Спасибі,нам дуже приємно! smile

2
2 svet@lana   [Матеріал]
Детство запоминается яркими впечатлениями, пусть же они будут светлыми и радостными, как на этих фотографиях!

1
1 katy   [Матеріал]
Дякуємо батькам групи №9 "Ягідка"за таких гарних діточок,робота з якими спонукає нас до творчого пошуку і приносить величезне задоволення!!! heart

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК