...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Квітень » 23 » Крунк house. "Вередує кругла паска".
3:04 PM
Крунк house. "Вередує кругла паска".
 


  От зустріли ми Великдень - світле Христове Воскресіння, або Пасху. Остання назва походить від обрядового печива – паски, яка спеціально випікалася до цього дня. Великдень – завжди буває навесні, коли природа прокидається після зимового сну. Кажуть, що й сонце на радощах у той день не заходить, тому цей день такий «великий». Здавна цей день вважався днем повного очищення Землі і людей. Великдень – родинне свято, повинна зібратися вся родина. Це свято в родинах українців завжди було пов'язане з глибоким осмисленням життя людини на Землі... Величне свято, уособлювало примирення і прощення.

 На фото: свято для дітей молодшого дошкільного віку "Вередує кругла паска", яке підготували та провели музичний керівник Сидоріна Ганна Вікторівна, вихователь групи "Теремок" Фітісова Зінаїда Валеріївна,  вихователь групи  "Барвінок" Щербак Наталія Михайлівна, вихователь групи "Дружна сімейка" Грук Світлана Михайлівна.  

Переглядів: 794 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.6/10
Всього коментарів: 2
0
2 nina   [Матеріал]
В нашому садочку дуже багато приділяється уваги традиціям українського народу, в тому числі і Пасхальні свята. Діти співають пісень, розповідають віршики,
легенди, водять хороводи, грають в ігри. Дякую за підготовку такого свята! Так тримати!

0
1 Vasya   [Матеріал]
Приємно, що в садочку приділяють увагу українським традиціям, обрядам, звичаям та залучають дітей національних свят. Батькам часто не вистачає часу на роз'яснення українських звичаїв.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК