...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 6 » Крунк-літо-інформ. Что ты мне подаришь, лето?-Много солнечного света! В небе pадyгy-дyгy! И ромашки на лyгy!
5:52 PM
Крунк-літо-інформ. Что ты мне подаришь, лето?-Много солнечного света! В небе pадyгy-дyгy! И ромашки на лyгy!
     
Сьогодні, для всіх дошкільних груп дитячого саду (кожної окремо), інструктором з фізкультури Світланою Юріївною Савченко разом з вихователями, була організована та проведена спортивна розвага. Світлана Юріївна повернулася з відпустки повна сил, здоров'я та нових планів. Наші "дорослі" діти, звичайно ж, брали участь в естафетах, рухливих іграх різного темпу та виду зі строгими правилами, які за їх ініціативою або ускладнювалися, або спрощувалися. А наші "маленькі дітки з групи "Перлинка", які проходять адаптаційний період, вперше познайомилися зі Світланою Юріївною. Для цієї мети вона приготувала чудовий, яскравий м'яч і гру - "Як тебе звати?". Кидаючи м'яч кожній дитині по черзі, і задаючи питання:"Як тебе звати?", у відповідь отримувала м'яч і, несміливо вимовлене, ім'я малюка. Діти неохоче брали м'яч і по-різному реагували на питання. А назад кидали його з великим задоволенням і досить голосно повторювали ім'я нового дорослого. Знайомство пройшло цікаво! Ну а потім і кішка Мурка "приходила", і зайчик-побегайчик в гості "заглядав", і іграшки всі разом прибирали після ігор.
Переглядів: 518 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 3
1
3 Natali   [Матеріал]
hands hands hands

1
2 Аня   [Матеріал]
Детки резвились с большим удовольствием!Спасибо Светлана Юрьевна!

1
1 aramat   [Матеріал]
Дітям запам'яталася розвага. Після денного сну, з задоволенням розповідали, як вони весело гралися зі Світланою Юріївною. Так тримати!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК