...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2014 » Квітень » 28 » Батькам! Лист"Щодо переліку документів, необхідних для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу та електронної реєстрації"
8:05 PM
Батькам! Лист"Щодо переліку документів, необхідних для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу та електронної реєстрації"

Щодо переліку документів, необхідних для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу та електронної реєстрації.

Міністерство, зважаючи на чисельні звернення щодо переліку документів, необхідних для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу та електронної реєстрації дітей дошкільного віку, інформує про наступне.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється згідно Положення про дошкільний Навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 р. № 305 (із змінами), на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Для прийому дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу додатково подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою.

Надання інших документів, у тому числі довідки про попередню електронну реєстрацію, зазначеним Положенням не передбачено.

Звертаємо увагу на те, що електронний реєстр дітей дошкільного віку не має порушувати дотримання гарантованих Конституцією України права на освіту, свободи пересування і вільного вибору місця проживання та інших прав і свобод людини та громадянина.

Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування самостійно, з урахуванням територіальних потреб, визначають можливість та порядок впровадження електронної реєстрації дітей для їх зарахування до дошкільних навчальних закладів.

Заступник Міністра                                           П. Б. Полянський

Джерело: сайт http://metodistdnz.at.ua/

Переглядів: 471 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК