...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Травень » 7 » Літо — квіти, літо — вітер, літо — річка, сонце, ліс! От якби-то красне літо рік для нас не раз приніс!
5:50 PM
Літо — квіти, літо — вітер, літо — річка, сонце, ліс! От якби-то красне літо рік для нас не раз приніс!
 Незабаром в  «Крунку» стартує літньо-оздаровча компанія головним завданням якої є - створення комфортних умов для фізичного, психологічного, розумового, художньо – естетичного розвитку кожної дитини.  
  Завдяки сприятливим погодним умовам вихованці нашого закладу вже проводять більшу частину часу (не менше 4 годин) на свіжому повітрі. Ранковий прийом дітей проводиться на прогулянкових майданчиках, діти залучаються до різноманітних видів діяльності, які є домірними віку вихованців, проводяться бесіди, спостереження за об’єктами і явищами довкілля, дидактичні та рухливі ігри, ранкова гімнастика. Прогулянки можуть скорочуватись або відмінятись за несприятливих умов (сильний вітер, температура повітря вище +35°С у затінку, злива, гроза тощо). Протягом дня дотримується водно-питний режим (помічник вихователя обов’язково виносить на прогулянку кип’ячену охолоджену воду), проводяться загартовуючи процедури – повітряні та сонячні ванни, ходіння босоніж, після денного відпочинку - загартування за Ризьким методом. У  дошкільному закладі протягом року проводиться профілактика захворювань, забезпечено якісне медичне обслуговування, вживання лікарських трав, водні оздоровчі процедури.

Кожній дитині потрібний відпочинок. Не вважайте, що дітям корисне постійне учбове навантаження. Літній період являється дуже важливим для відновлення сил та здоров’я ваших дітей. Якщо цим правильно не скористатися, то у дитини буде залишатися накопичена втома. Ми можемо цього не помічати, але організм дитини може почати давати збій.

Оздоровлення дітей – це у першу чергу укріплення організму дитини, що являється профілактикою захворювань. Перебування на свіжому повітрі, особливо біля моря, раціональне повноцінне харчування, режим дня, денний сон, спортивно-оздоровчі заходи – це основні складові процесу відновлення біологічних ритмів в організмі. Традиційні місця літнього відпочинку – це пляжі, ліс, гори, туризм, літні табори, дачі.

Шановні батьки! Доводимо до Вашого відома, що в зв’язку з щорічною основною відпусткою педагогів та плановим ремонтом приміщень закладу, протягом літнього періоду будуть працювати зведені групи. 

Переглядів: 969 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 4
1
4 nina   [Матеріал]
На зарядку, три, чотири,
Вийшли разом друзі щирі.
Руки вгору, руки вниз,
Веселіше, посміхнись,
Нахиляємось вперед
Щоб зміцнився наш хребет.
Нахиляємось убік,
Дивимось на черевик.
Руки вгору, руки в боки,
Нумо, робимо підскоки.
Ніжками попрацювали -
Сіли-встали, сіли-встали.
Потягнулися гарненько,
Покрутилися легенько.
Б’єм в долоні і стрибаємо,
Вище, вище підлітаємо.
А тепер відпочиваємо
І руками помахаємо!

1
3 Tany   [Матеріал]
Я вважаю літо це найкраща пора року, бо в літку відкривається багато можливостей для дітей та їх батьків провести чудово свій вільний час. А також літо це час відпусток і звичайно ми не повинні забувати про елементарні правила безпеки для своїх дітей.

1
2 svet@lana   [Матеріал]
ВЕСЕЛЕ ЛІТО
Сонце, море і пісок –
Все для ігор, для діток.
Зайчик сонячний стрибає,
Він з малятами пограє:
Можна в жмурки в доганялки.
Раді Саші і Наталки
А Сергій в пісочку грав,
Він фортецю збудував.
На мурашник схожа дуже.
Влітку весело нам, друже!
Море хвилями хлюпоче,
Дітлахів воно лоскоче..
Всі стрибають і радіють,
Про веселе літо мріють.
С. Швець (За матеріалами дитячого журналу Жирафа–Рафа)

1
1 LadyQ   [Матеріал]
Цієї чудової пори неможливо всидіти в чотирьох стінах. Дитина прагне повітря, сонця, прохолоди, води, що освіжає. Їй хочеться якомога більше гуляти серед чудової природи й активно рухатися – бігати, стрибати, лазити, плавати… Душа маляти прагне втішатися принадами літа. Тож прислухаймось до бажань дитини і допоможемо їй. Шановні мами й тата! Сонце може бути і небезпечним, тож одягайте дітей відповідно погоді і не забувайте прикрити голівку малюка капелюшком!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК