...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Лютий » 7 » МИ ШУКАЄМО СПОНСОРІВ! Організаційний комітет Загальнонаціонального проекту «Флагмани освіти і науки України» рекомендує.
1:02 AM
МИ ШУКАЄМО СПОНСОРІВ! Організаційний комітет Загальнонаціонального проекту «Флагмани освіти і науки України» рекомендує.
 
  З гордістю повідомляємо, що вже четвертий рік поспіль, колектив нашого закладу отримує  запрошення до участі в масштабному загальнонаціональному проекті - «Флагмани освіти і науки України».
МИ ШУКАЄМО СПОНСОРІВ!

Надаємо лист-запрошення:

Шановна Ларисо Дмитрівно!

  За чотири роки проведення Загальнонаціонального проекту «Флагмани освіти і науки України» було відзначено близько 1500 кращих представників галузі, рекомендованих органами державного управління, Міністерством освіти і науки АР Крим, обласними, міськими та районними управліннями освіти. Це заслужені працівники освіти України та заслужені діячі науки і техніки, вчені, народні вчителі, ветерани праці й обдаровані діти, заклади освіти та науки.  
  Загальнонаціональний проект проходить за підтримки Адміністрації Президента та Верховної Ради України.
  Організаторами Проекту є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Український видавничий центр «Галактика-С». Почесним головою є Радник, Спеціальний уповноважений Прем’єр-міністра України Анатолій Володимирович Толстоухов.
  Проведення такого масштабного заходу та щорічне відзначення флагманів освіти і науки — це стимул до нових звершень і забезпечення істотного зростання якості навчання молоді, її інтелектуального потенціалу. Спільні зусилля на теренах освітньої галузі обов’язково дадуть добрі паростки на ниві розбудови й процвітання України. Інформація про стан і перспективи роботи освітянської та наукової когорти, що розміщена на сторінках видання «Флагмани освіти і науки України», представляє великий інтерес широкого кола суспільства.
  Організаційний комітет рекомендує до участі в Проекті очолюваний Вами заклад. Для широкого розповсюдження інформації про сьогодення, успіхи та досягнення навчального закладу просимо надати детальну інформацію для розміщення у ювілейному виданні, яке буде вручатися разом з відзнакою «Флагман освіти і науки України» та грамотою «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки». Вартість розміщення інформації на одній кольоровій сторінці формату А-4 становить 5000 грн.
  Просимо надсилати текстову інформацію в електронному вигляді MS WORD. Фотоматеріали повинні бути високої якості, мінімальний розмір фото – 10х15 см у форматах JPEG, TIFF; розподільна частота – 300 точок на дюйм.
  Проведення урочистої частини ювілейної акції заплановано до Дня працівника освіти, у жовтні 2013 року.


З повагою та надією на плідну співпрацю,

Генеральний директор УВЦ «Галактика-С» Г. І. Захарченко
Директор Проекту Н. І. Семенченко
Переглядів: 523 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 3
0
3 професор   [Матеріал]
Ув. Н.И.Семенченко, а неплохое вложение в свой бизнес за счет образования, правда? Не стыдно зарабатывать на нищенских зарплатах педработников? А налоговая что говорит?

0
2 aramat   [Матеріал]
Це чудово і дуже приємно. З нетерпінням чекаємо на вашу допомогу - ШАНАВНІ СПОНСОРИ! heart

1
1 LadyQ   [Матеріал]
Приємна інформація! Спонсори, а-у-у!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК