...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Жовтень » 13 » Міський методичний центр започатковує новий формат роботи міської педагогічної виставки
7:54 AM
Міський методичний центр започатковує новий формат роботи міської педагогічної виставки
Шановні колеги!Цього навчального року міський методичний центр започатковує новий формат роботи міської педагогічної виставки, яка працюватиме з жовтня по квітень, а саме розпочне роботу 20 жовтня 2013 року й закінчить 02 квітня 2014 року.

Чим корисні такі зміни педагогам міста?
 
  • По-перше, така новація в організації роботи міської педагогічної виставки дає можливість здійснити тривалу методичну підтримку педагогів-учасників виставки; сприятиме якості та аргументованості оцінювання виставкових матеріалів; оперативному усуненню недоліків.
  • По-друге, вчителю дана можливість в зручний для нього час подати матеріали на виставку, отримати консультацію від методиста відповідного фаху з питань змісту та оформлення виставкової роботи.
Основу міської виставки складатиме ретро-експозиція з кращих матеріалів минулих років, які слугуватимуть зразком для нових матеріалів.
 
Традиційно робота міської педагогічної виставки «Освіта Славутича – 2014» закінчиться презентацією кращих матеріалів поточного навчального року та урочистим нагородження авторів. Це відбудеться 02 квітня 2014 року, а вже у грудні 2013 року заплановано провести практикум для учасників міської педагогічної виставки «Структурні елементи та стилістика виставкового матеріалу», який проведе для всіх бажаючих Мандровний О.М., методист міського методичного центру. 
 
Детальніше про умови участі у виставці «Освіта Славутича – 2014» на цій веб-сторінці.
 
Міський методичний центр бажає педагогам міста творчих злетів і натхнення та чекає на авторів, які бачать необхідним поділитися власним педагогічним досвідом.
Переглядів: 350 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК