...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Січень » 30 » Фотофакт про дитячу художню творчість та видовищне експериментування.
11:09 AM
Фотофакт про дитячу художню творчість та видовищне експериментування.
    Для розвитку художньої творчості у дітей необхідно постійно збагачувати їх чуттєвий досвід та художні враження при сприйманні оточуючого світу. Організація роботи по збагаченню сприйняття дітей художніми враженнями - складне багатопланове завдання, яке вирішується педагогічним колективом  разом з батьками. Це й художнє оформлення приміщень дитячого садка, і краса природи на території, одяг дітей та дорослих та ін. Ефективність цієї роботи залежить від систематичності та цілеспрямованості зусиль педагогів і батьків по накопиченню у дітей естетивних вражень (вирощування рослин в групі, квіткові оранжування та прикрашення приміщень, наявність витворів мистецтва,  художні роботи дітей та ін.).
 
 
 
 Зазвичай такі заняття проходять з великою цікавістю та радістю. Педагог звертає увагу дітей на красивий об’єкт та називає його. Цікавиться  чи подобається цей об’єкт дітям, після чого, вислухавши відповіді, просто та від щирого сердця висловлює свою думку. Як діти, так і педагог, мають можливість висловлювати свої враження, як позитивні так і негативні. Така робота може продовжуватися до тих пір, поки діти невтратять  цікавість до об’єкта .
 
  
 
 Дитина пізнає світ завжди і всюди. На фото ви бачите цікавий вид роботи з дітьми по збагаченню їх естетичного досвіду. Це "сучасна лабораторія для  видовищних дослідів" середньої групи "Теремок". Діти разом з вихователем Зінаїдою Валеріївною Фітісовою проводять експериментування (малювання) з незбираним молоком. Шановні батьки, якщо ви захочете повторити цей дуже цікавий видовищний експеримент, вам знадобиться: незбиране молоко, харчові барвники, миючий засіб, ватні палички, тарілка. Окрім того, що у вашої дитини з’явиться цікавий оригінальний малюнок, вона дізнаються про властивості незбираного молока та миючого засобу. 
  Пояснення експериментування для дорослих. Молоко складається з жирів, білків, вуглеводів, вітамінів і мінералів. При додаванні в молоко миючого засобу одночасно відбуваються різні процеси. Миючий засіб який складається з солей жирних кислот, понижує поверховий натяг рідини і зарахунок цього харчові барвники починають вільно переміщуватися по усій поверхні молока. Цікаве те, що миючий засіб починаю взаємодію з молекулами жиру в молоці і приводить їх у рух.
Переглядів: 624 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 2
0
2 Miralissa   [Матеріал]
Дуже повчальна і цікава інформація для нас, батьків! Діти в захваті! Молодці!

0
1 aramat   [Матеріал]
Дійсно цікавий вид роботи з дітьми. А головне незвичні матеріали.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК