...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 23 » Національний художній музей України презентує проект «Спляча Красуня». Нерв перформансу - у звабливості та страху фатального моменту...
11:45 PM
Національний художній музей України презентує проект «Спляча Красуня». Нерв перформансу - у звабливості та страху фатального моменту...
Національний художній музей України  презентує проект "Спляча Красуня" - новий проект українсько-канадського художника Тараса Полатайка, що буде показаний вперше. 

  Ідея проекту базується на старовинній історії, вперше записаній Шарлем Перро у 1697 році.  У стислому викляді вона звучить так: "Красуня проклята спати 100 років, і буде пробуджена поцілунком Принца. Багато принців намагалося розбудити Красуню, але вдалося це тільки тому, який по справжньому її покохав. "

  Невідома Красуня «спатиме» в приміщенні Національного музею протягом двох годин кожного дня з 22 серпня по 9 вересня.

  Щоб потрапити у зал, де спатиме Красуня, відвідувач має підписати наступну угоду: "Якщо я поцілую Красуню, а вона при цьому відкриє очі, я погоджуюся з нею одружитися". У свою чергу, Красуня підпише таку угоду: "Якщо я при поцілунку відкрию очі, я виходжу заміж за цю людину".

  Нерв перформансу - у звабливості та страху фатального моменту. Відвідувач має  добре подумати перед тим, як цілувати Красуню. Красуні ж доведеться вирішувати, чи настав для неї фатальний момент.

  Виставка припинить роботу у момент, коли Красуня відкриє очі.

  Проект здійснюється за підтримки Art Foundation of Alberta (Канада) та University of Lethbridge (Канада).

  Сукня Красуні від KAMENSKAKONONOVA

  Тарас Полатайко народився в Україні. З 1989 живе і працює в Канаді та Нью Йорку. У 2002 представляв Україну на Бієнале Сан Пауло (Бразилія). Серед інших міжнародних форумів, на яких Полатайко представляв Україну та Канаду - Корейське Бієнале (Південна Корея, 2009) та Тель Авівське Бієнале (2011).

  За останні кілька років роботи Тараса  Полатайка виставлялися зокрема на Bazel Art Fair (Швейцарія), Priska Juschka Fine Art (Нью Йорк), Музеї Сучасного Мистецтва Монреалю,  Фундації Антоні Тапієса (Барселона), The Power Plant (Торонто), Ценрі Сучасного мистецтва Замок Уяздовський (Варшава), Центрі Сучасного Мистецтва Дж.Сороса (Київ), Мистецькому Арсеналі (Київ), Міжнародному Фестивалі Кіно та Відео «Images» (Торонто), Artspeak (Ванкувер) та Barbara Edwards Contemporary (Торонто). Наступного року роботи Полатайка будуть показані на Alberta Biеnnіal в Едмонтоні (Канада).

  Художника репрезентують Priska Juschka Fine Art (New York), Barbara Edwards Contemporary (Toronto) та Douglas Udell Gallery (Edmonton)


Переглядів: 563 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 2
0
2 svet@lana   [Матеріал]
Думаю, очень смелые девушки принимают участие в проекте.

0
1 Natali   [Матеріал]
Як на мене, забагато всіляких шоу.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК