...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 16 » Нацкомісія з моралі може відібрати у дітей "Губку Боба", "Машу і Ведмедя" та "Сімпсонів".
0:21 AM
Нацкомісія з моралі може відібрати у дітей "Губку Боба", "Машу і Ведмедя" та "Сімпсонів".
 
Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі вирішила перевірити, чи несуть дітям загрозу мультфільми "Губка Боб", "Лунтік", "Маша і Ведмідь", "Телепузики", "Покемони" та "Сімпсони".

Рішення про це прийняв голова комісії Василь Костицький, пише ТСН.

  Приводом для перевірки стала брошура, розміщена на сайті "Сім'я під покровом Богородиці".

  "В результаті досліджень виявилося, що ці всі мультфільми - це спецпроекти, спрямовані на руйнування сім'ї, пропаганду збочень, наркоманії та іншого. Хто б міг, наприклад, подумати, що Губка Боб - це гомосексуаліст, Маша та ведмідь - ювенальний мультфільм, а розповсюджені мультфільми "Аніме" - це найбільша пропаганда гендеру", - йдеться у повідомленні, яке стало приводом до розгляду в "моральній" Нацкомісії.

  Автори брошури просять Президента, Верховну Раду, Нацкомісію з питань моралі та Державний комітет з питань телебачення та радіомовлення заборонити показ цих мультфільмів в Україні.

Переглядів: 606 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 7
0
7 Аня   [Матеріал]
Фильтровать нужно не только мультфильмы, но и художественные фильмы.А если честно, начинать нужно с себя, с каждого.Эта тема бесконечна и всё взаимосвязано.Будет мораль, будут её придерживаться, тогда можно говорить о благополучном воспитании.Но бдительность не теряйте, семейное воспитание самое основное, прививайте детям прекрасное и будьте терпеливы.

1
5 katy   [Матеріал]
Я теж слідкую за тим,що переглядає моя дитина по телевізору,які телепередачі та фільми,які сайти відвідує у мережі Інтернет.Дійсно,те що переглядають діти ,повинно бути повчальним та розвиваючим,мати позитивний вплив на дитину і не шкодити фізичному та психічному здоров'ю дитини.

1
4 qwerty   [Матеріал]
http://doshkilniatko.net/lajlyvi-slova-i-dytyna/

0
6 GusevaL   [Матеріал]
Спасибо,обязательно познакомимся с Вашим сайтом. Сделали закладку.

2
3 svet@lana   [Матеріал]
Очень болезненный вопрос выбора стоит перед взрослыми и детьми при просмотре телепередач, фильмов. Взрослые выбирают из всего перечня предложений, а вот дети... из того, что им доступно (то есть разрешено, предложено родителями). Ответ напрашивается сам собой: прививайте хороший вкус своим детям; рассказывайте, обсуждайте, заинтересовывайте. Простым запретом можно добиться только обратного.

2
2 aramat   [Матеріал]
Небайдужі батьки повинні бути прискіпливими до того, що дивляться їх діти.Купувати для перегляду те, що треба для розвитку дитини, а не те, що "хочеться", що " всі дивляться".Білочки та зайчики з радянських мультфільмів ще нікому не зламали життя. А от ті фільми, де пропагують агресивність, насильство, безсоромність, прагнення до наживи,мають бути вилучені з нашого життя. Але що робити, коли саме такі мультфільми в великій кількості сьогодні виробляються? Вихід один, дуже простий і ефективний: не купувати. prof

2
1 Zina   [Матеріал]
Я завжди звертала увагу які мультики, фільми, передачі дивиться моя дитина і теж вважаю що багато мультиків негативно впливають на психіку наших дітей, як зарубіжні так і наші (наприклад: "Ну постривай","Сімпсони"). Але я вважаю що було б краще, якби наші діти не бачили дорослих з пивом і сигаретами в зубах, тому що діти більше копіюють нашу поведінку.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК