...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Вересень » 26 » Напередодні дня Дня дошкілля в закладі відбулось установче засідання міського методичного об’єднання "Управлінський діалог".
5:08 PM
Напередодні дня Дня дошкілля в закладі відбулось установче засідання міського методичного об’єднання "Управлінський діалог".
   Напередодні професійного свята Дня дошкілля в закладі відбулось організаційно-установче засідання методичного об’єднання для завідуючих та методистів дошкільних закладів м.Славутич «Управлінський діалог.Next», керівником якого є завідувач нашого садочка Гусєва Л.Д. Пропонуємо вашій увазі низку питань, які були в центрі уваги керівників ДНЗ.

Порядок денний

1.      Про роботу дошкільних навчальних закладів у 2013-2014 навчальному році. Обговорення завдань дошкільної освіти, які викладені в інструктивно-методичному листі МОН України від 20.06.2013 № 1/9-446.

2. Про план роботи методичного об’єднання на 2013/2014 навчальний рік.

3.  Про обрання секретаря.

4.  Про гурткову роботу в дошкільних навчальних закладах.

5. Про підготовку до засідань міського методичного об'єднання  слухачами:

5.1. Про захист оригінальних проектів «Контент і динаміка стрічки новин Веб-сайту дошкільного закладу» з розміщенням для онлайн голосування (кількість переглядів) користувачами на web-сайті ДНЗ № 6 «Крунк»;

5.2.  Про презентації до семінарського заняття з педагогами  закладу в програмі Power Point з використанням засобів перемикачів мультимедійного обладнання. Розміщення презентацій для онлайн голосування користувачами на web-сайті ДНЗ № 6 «Крунк».

6. Про проект рекомендацій установчого засідання.

 

Переглядів: 441 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 1
2
1 методист ММЦ   [Матеріал]
З установчим засіданням всіх нас. Воно пройшло з користю та в дружній атмосфері.
Дякуємо за вдалий початок роботи! Усіх із прийдешнім святом!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК