...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Січень » 6 » Фоторепортаж. Нашей группы нету краше ,чисто и светло вокруг. Может быть у няни нашей и не две , а десять рук?
11:07 AM
Фоторепортаж. Нашей группы нету краше ,чисто и светло вокруг. Может быть у няни нашей и не две , а десять рук?

 Розпочинаємо серію публікацій за підсумками конкурсу "Десять найвпливовіших жінок ДНЗ 2011 року". Отже, знайомтеся з найтурботливішою жінкою закладу. 

    
  
 
  

  

  
 
  Кожем’яко Галина Борисівна,  працює в садочку з 1993 року,помічником вихователя групи №3 "Вінні-Пух". Борисівна (так звуть її маленькі діти) завжди працює добросовісно, відповідально. Для діток та вихователів своєї групи, вона як доброзичлива мама та турботлива бабуся. Галина Борисівна ніколи не рахується зі своїм вільним часом для виконання будь-яких прохань колег та адміністрації,  завжди переймається проблемами закладу. Допомогає всім хто потребує допомоги.
  Вона встигає все: й посудку чистенько вимити, й  у групі гарненько прибрати, горщики порахувати, на ліжках білизну вчасно поміняти, носики діткам повитирати, на майданчику прибрати та багато-багато іншого... Так у нас працюють всі помічники вихователів.
  
Переглядів: 725 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 5
0
5 Vasya   [Матеріал]
На таких працівниках, як Галина Борисівна, яслі тримаються.

0
4 aramat   [Матеріал]
Галина Борисівна дуже відверта та чесна людина. Вона ніколи не буває осторонь колективу. Завжди уважно вислухає та ще й мудру пораду дасть. А як світяться оченятка діточок, коли вона до групи заходить, адже більшу частину із них торкалися її лагідні руки. Моя дитина вже давно школяр, а і досі пам'ятає її дивний голос. Спасибі Вам, Галино Борисівно, за все і здоров'я та терпіння вНовому році. flower

0
3 Miralissa   [Матеріал]
Хто наводить скрізь красу,
дуже любить чистоту?
Працю любить над усе,
по місцях розставить все.
Гарно вимиє підлогу,
підмете усі кутки.
Та це ж люба і завзята
Няня наша от така - Галина Борисівна!

Шановна Галина Борисівна, про Вас з теплотою згадують колишні вихованці групи. Дякуємо Вам.

0
2 арина_алекс_стар   [Матеріал]
Галина Борисовна, РЕСПЕКТ! Пламенный привет от Стефании! от меня лично - СПАСИБО ЗА ВСЕ-ВСЕ-ВСЕ!

0
1 LadyQ   [Матеріал]
Вот такая она - наша золотая середина - кладезь талантов.

Конечно же, нелегко быть помощником воспитателя! Ведь столько за день нужно успеть: полы помыть, пыль протереть, в порядке орудия труда содержать, детей одеть, раздеть, накормить, быть незаметной, когда малыши заняты своим делом и незаменимой, когда им нужна помощь и поддержка.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК