...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Жовтень » 2 » Вашій увазі спеціальний проект сайту ММЦ. Гортаємо сторінки книги педагогічної творчості, натхненної праці та ініціативи освітян Славутича.
8:08 PM
Вашій увазі спеціальний проект сайту ММЦ. Гортаємо сторінки книги педагогічної творчості, натхненної праці та ініціативи освітян Славутича.
 
  Трухан Валентина Панасівна, вихователь ДНЗ № 6 «Крунк».Трухан Валентина Панасівна народилась в листопаді в селі Мньов, Чернігівської області. Після закінчення Чернігівського педагогічного інституту, працювала на різних педагогічних посадах - вчителем математики, вихователем продовженого дня, вчителем початкових класів. Працює в «Крунку» з 1993 року. У цієї жінки унікальна педагогічна біографія. Під час її роботи вчителем початкових класів в м. Ніжин, заклад відвідав Міністр освіти України, який був запрошений на урок до Валентини Панасівни. Вражений її педагогічною майстерністю він запропонував нагородити ще зовсім молоденьку вчительку відзнакою «Відмінник освіти України». Наразі Валентина Панасівна вихователь спеціалізованої групи для дітей зі зниженим зором. Робота в такій групі потребує особливих знань, умінь та навичок. Валентина Панасівна ґрунтовно володіє ефективними та інноваційними формами та методами дошкільної педагогіки і тифлопедагогіки, досягла високих результатів у вирішенні навчально-виховних та корекційних завдань, забезпечує належну результативність і якість своєї праці, систематично і планомірно підвищує кваліфікацію. Педагог добре знає педагогічну теорію і дитячу психологію, має високий рівень педагогічної майстерності. Її педагогічна діяльність націлена на підвищення результативності праці та реалізацію своєї здатності до творчості. Валентина Панасівна малює, вишиває, займається дизайном та декором групи, де працює. Досконало володіє сучасними технологіями навчання і виховання дошкільників. Особливістю її особистості є вміння раціонально та ефективно організувати свій робочий час. Валентина Панасівна любить справу, якою вона займається вже багато років, володіє високими моральними якостями, бере активну участь у суспільному житті закладу, має активну життєву позицію. Вона любить дітей і вони відповідають їй взаємністю, тому що вихователька має почуття гумору, терпляча та оптимістична, прагне навчити їх всьому що вміє сама. Користується заслуженим авторитетом в колективі співробітників і батьків вихованців. Валентина Панасівна має нагрудний знак "Софія Русова".

Сайт ММЦ:  http://slavmmc.at.ua/

Гортаємо сторінки книги педагогічної творчості, натхненної праці та ініціативи освітян Славутича тут

Переглядів: 531 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 8
0
8 natalija   [Матеріал]
Валентина Панасівна, не просто педагог, а Людина з великої літери, ми гордимося Вами!!!!
Нам багато є чого у Вас повчитися!!!

0
7 svet@lana   [Матеріал]
Уникальный педагог, тонко чувствующий индивидуальность каждого ребенка. Прекрасный психолог и профессионал.

1
6 Tany   [Матеріал]
Валентина Афанасьевна просто талантливый педагог и прекрасная женщина!!!

1
5 romawka   [Матеріал]
гордість закладу)

1
4 svetik   [Матеріал]
Валентина Афанасіївна має високий авторитет не тільки серед дітей , але і серед колег.

1
3 Zina   [Матеріал]
Валентина Афанасьевна, не только прекрасный воспитатель но и прекрасный человек.

1
2 Аня   [Матеріал]
Валентина Афанасьевна пример для подражания.Молодец!

2
1 Lora   [Матеріал]
Для Валентины Афанасьевны профессия педагога - это ее призвание. Высокий профессионал! hands

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК