...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Січень » 31 » Навіть маленька батьківська брехня дитині може нашкодити – учені.
1:00 AM
Навіть маленька батьківська брехня дитині може нашкодити – учені.
 
Американські вчені дослідили вплив на дітей різноманітних байок і невеличкої брехні. Зокрема, як впливають на дітей вигадки про існування таких персонажів, як Дід Мороз, Баба Яга, Бабай тощо.

Виявилось, що майже 100 % китайців обманюють своїх дітей, щоб вони зразково поводилися. Щодо американських сімей, то вони обманюють своїх дітей рідше – лише 84 % сімей вдаються до брехні як до частини виховного процесу. Різниця між китайськими та американськими сім’ями, на думку вчених, полягає в традиціях процесу виховання, адже в Китаї від дітей вимагають абсолютної поваги до старших. 

Проте, дослідження також виявило, що ні китайські, ні американські сім’ї не бачать нічого поганого в невеличкій брехні. Основне для них – це зразкова поведінка, а заради неї вони готові підтримувати ці легенди роками.

Учені закликають батьків не брехати своїм дітям. Особливо в підлітковому віці, коли діти шукають людину, якій можна довіряти. Насамперед підлітки шукають однодумців серед батьків або йдуть шукати їх на вулиці, якщо не знаходять соратників удома. Тому обмани та хитрощі повертаються до самих батьків. Учені радять замінити обман на якусь іншу дію, приміром: винагороду, похвалу або іншу мотивацію.

За матеріалами mam.ua

Переглядів: 396 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 1
0
1 Tany   [Матеріал]
Некоторые ученные говорят наоборот не приучать детей к подаркам и вознаграждениям за хорошее поведение, они быстро к этому привыкают а когда не получают, то начинаются слезы. Я считаю маленьким  можно немного приврать или что то приукрасит в рассказе, но конечно не подросткам.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК