...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Січень » 25 » Необхідність чи забавка: вибираємо перший мобільний телефон для дитини.
8:56 PM
Необхідність чи забавка: вибираємо перший мобільний телефон для дитини.
 
   В палких дебатах на тему: «Чи потрібен дитині мобільний телефон?» одностайного рішення не знайдено, все більше батьків, збираючи дітей до школи, активно «мобілізують» своїх чад, а завбачливі виробники шкільних рюкзаків, виготовили на сучасному ранці спеціальну кишеню для «стільникового товариша».

  Сьогодні телефонами озброєні не тільки старшокласники, а й першокласники, і навіть деякі дошкільнята.

  За результатами дослідження, проведеного на замовлення компанії «МТС Україна», послугами мобільного зв’язку в Україні сьогодні користуються 80 % дітей 6 – 13 років. Найчастіше діти вперше отримують особистий телефон у 7 років. 

  Основна причина для придбання телефону дитині, яку називають батьки, – необхідність спілкуватися зі своїм чадом у будь-який час, забезпечувати його безпеку і контролювати.

  Отже, визнаємо: мобільники – частина нашого життя. І чим далі, тим більше їх буде. Добре це чи погано? Добре, бо це надійний і дедалі більш доступний засіб зв’язку. А без зв’язку неможливо. Погано? Не випадково тут знак питання. На сайті "Комсомольської правди” було проведено опитування, в якому брали  участь 3 654 відвідувачів. На запитання: "Як ви вважаєте, чи шкідливо дітям розмовляти по стільниковому?”, відповіли: не небезпечніше іншої техніки – 53 %; дуже може бути – 43 %; ні, це розборки виробників – 4 %.

  Але один-єдиний серйозний  аргумент: «Я маю знати, де перебуває моя дитина в будь-який момент часу», – може стати остаточним і вагомим, щоб малюку все-таки придбати мобільний телефон.

  Для 6 – 10-річних малюків, це, як правило, недорогі моноблоки, прості у використанні, з мінімальним функціональним забезпеченням (дзвінки, годинник, смс-повідомлення, ліхтарик, ігри), ціною до 500 грн.

  Наявність ігор та камери в телефоні порадує малюка. Але такі апарати вже коштуватимуть значно дорожче.

  «Як правило, до цієї категорії, –  розповідає продавець-консультант магазину «Фокстрот» Микола Ілюк, – відносять найперші смартфони з сенсорним дисплеєм. Цінова межа  такої покупки для дитини становить не вище  2000 грн.»

  Але «чарівний екран» для малюка може виявитись справжнім полем досліджень, а тому забиратиме досить багато уваги від навчання. Крім того, така дорога іграшка може провокувати неприємні інциденти – крадіжки, моральні, а іноді й фізичні травмами.

Сайт: http://pedpresa.com

Переглядів: 415 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК