...












Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Червень » 19 » Нові стандарти - нова школа. Делегація освітян Ірпеня відвідала Славутич
11:32 AM
Нові стандарти - нова школа. Делегація освітян Ірпеня відвідала Славутич

   З метою вивчення готовності загальноосвітніх навчальних закладів міста Славутича до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392 в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти - нова школа» 18 червня 2013 року до міста Славутича приїздила делегація з міста Ірпінь.

Делегація директорів загальноосвітніх навчальних закладів Ірпеня на чолі із начальником відділу освіти Маляренко Я.О. та директором науково-методичного центру відділу освіти Шкарпітько Н.О. здійснили вивчення стану готовності освітньої системи міста Славутича до впровадження нового Державного стандарту. 

Учасники делегації вивчили питання санітарно-гігієнічного стану, організації харчування та медичного обслуговування учнів у місті Славутичі, рівень оснащення шкіл комп'ютерною технікою, кваліфікаційний рівень вчителів інформатики та іноземних мов, їх вік.  Особливу увагу було приділено питанню проведення навчання вчителів іноземної мови та інформатики у 2-х та 5-х класах, наявності доступу учителів до Інтернету, а також планам шкіл з проведення оцінювання учнів 5-х класів у 2013/2014 році


В рамках Акції делегація відвідала:

Крім того делегація освітян Ірпеня відвідала міський музей та зробила коротку пішохідну екскурсію містом.

 



Підводячи підсумки, учасники зустрічі зазначили, що проведення Всеукраїнської акції «Нові стандарти - нова школа» стало змістовним заходом, який дав можливість для взаємообміну кращим досвідом, сприяв народженню нових ідей, є гарним поштовхом до впевненого початку нового навчального року за новим Державним стандартом. 

Вже 20 червня делегація міста Славутича відвідає Богуславщину. Про це згодом у новинах на нашому веб-сайті.

Колектив відділу освіти та міського методичного центру виконавчого комітету Славутицької міської ради вдячний колегам з міста Ірпінь за атмосферу партнерства, взаємоповаги та розуміння під час проведення Акції. Готові до подальшої співпраці. Сайт http://slavmmc.at.ua

Переглядів: 433 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК