...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Січень » 24 » У меня растут года, будет и семнадцать. Где работать мне тогда, чем заниматься? Новости малышей группы "Дружная семейка".
6:47 PM
У меня растут года, будет и семнадцать. Где работать мне тогда, чем заниматься? Новости малышей группы "Дружная семейка".
 

  Ознайомлення дітей з працею дорослих і виховання поваги до неї - один із способів формування у дітей працьовитості, позитивного ставлення до праці і праціівників. У малят ми виховуємо ціннісне відношення до праці, розширюємо знання про сучасні види професій, надаємо можливість дітям у сюжетно-ролевих іграх проявити свої уподобанна до якогось виду діяльності
 
 
  Тому дуже важливою умовою є оснащення відповідного розвивального предметно-ігрового середовища. У нашій групі осередки не тільки змістовні, а ще й красиві, креативні, спонукають до формування самостійності дошкільників, прояву їх творчості.
 
 
  Діти залюбки виконують трудові доручення: чергують на кухні, у куточку природи поливають квіточки, доглядають за акваріумними рибками і т.д. Також полюбляють бути лікарями, вихователями, нянями, виконувати роль мами: доглядати за своїми малюками, шити, прати, прасувати, готувати обід. Дівчатка не забувають про свою красу - самі роблять собі прикраси, зачіски, вміло користуються дитячою косметикою та милуються собою в дзеркалі. Ну справжні красуні!
 

 
  Можливо їх уподобання та вибір майбутньої професії з часом зміниться, але дитина буде мати знання про спектр професійної діяльності дорослих і зможе обрати улюблене заняття.

 

А саме головне - у діток є бажання працювати! Праця - це соціальне явище, прояв турботи людей один про одного.
 
 
 
Фото воспитателя Валентины Трухан, коментар вихователя Світлани Грук.
і
Переглядів: 549 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 2
1
2 svet@lana   [Матеріал]
Очень важно приучать детей с раннего возраста трудиться, помогать взрослым, быть неравнодушним к окружающим. В группе "Дружная семейка" все проходит дружно, весело и увлекательно.

2
1 Tany   [Матеріал]
Видно что деткам есть где и с чем погулять!!!! smile respect

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК