...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Листопад » 8 » Одна з головних проблем дошкільної освіти в Україні – нестача професійних кадрів.
7:11 PM
Одна з головних проблем дошкільної освіти в Україні – нестача професійних кадрів.
 
  Одна з головних проблем дошкільної освіти в Україні – нестача професійних кадрів. В той час, як у школі вакансій немає, а молодим вчителям важко влаштуватися на роботу. Про це  сказав заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Борис Жебровський під час Всеукраїнської наради з ректорами (директорами) обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

  "Тут чимало вакансій. Проблема полягає у тому, щоб заохотити фахівців працювати педагогами саме у дошкільних закладах”, – наголосив Борис Жебровський.

  Присутні на нараді запропонували можливі шляхи вирішення цієї проблеми. Зокрема, запровадити в інститутах післядипломної освіти курси перепідготовки вчителів молодших класів на педагогів-дошкільників.

  Крім того, занепокоєння у заступника міністра викликає і ситуація з додатковими заняттями у садочках. Адже часто  такі заняття проводять вчителі загальної школи з метою підробітку. Проте мало хто з них справді вміє працювати з дошкільнятами.

  Аби уникнути таких непорозумінь, за словами директора Департаменту загальної середньої і дошкільної освіти Олега Єресько, на курсах підвищення кваліфікації вчителів варто ввести окремий модуль з психології дошкільнят.

Інформація з сайту pedpresa.com

Переглядів: 530 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 1
2
1 Lora   [Матеріал]
Да, к большому сожалению, наша профессия "не модная" sad . Много ответственности, обязанностей, нагрузки, требований, проверок и не большая зарплата. Но мы не унываем!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК