...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 3 » Про роботу садка влітку та новини від групи "Перлинка".
9:55 PM
Про роботу садка влітку та новини від групи "Перлинка".
 
   Зараз в дитячому саду працюють чотири групи. Одна для дітей ясельного віку і три для дітей дошкільного віку. Так звичайно буває у всіх дитячих садах влітку. Дошкільні групи відвідують діти різного віку з усіх груп нашого дитячого садка. Мы прагнемо об'єднати дітей за принципом наявності у групі "знайомих осіб",  друзів зі "своєї" групи, в яку дитина ходить у навчальному році, та персоналу. Як показує практика, повний збір дітей припадає на середину вересня. До цього часу діти перебувають у відпустках з батьками, а співробітники дитячого садка, що працють з дітьми, теж перебуває у відпустках за графіком, який побудований так, щоб педагоги, які працюють в одній групі, відпочивали по черзі. Режим дня дітей, які відвідують дитячий садок влітку, передбачає наявність різноманітних ігор, занять, розваг, оздоровчих процедур, фізкультурно-розвиваючих заходів та ін. Як правило, всі види діяльності дітей спрямовані на активний відпочинок і спілкування з природою. Діти, які перейдуть з ясел в дитячий садок, вже перебувають у своїй новій групі "Перлинка" зі своїм "новим вихователем". У них дуже важливий етап - адаптація до умов дошкільної групи. Думкою про те, як проходить адаптація, поділилася вихователь Кокорева Людмила Броніславівна. На її думку адаптація проходить нормально.
  Дітям детально розповідається про режимі у новій групі, що, як і в якій послідовності потрібно робити. Это вселяє в них упевненість. Коли малюк бачить, що очікувана подія відбувається так, як було йому заздалегідь "обіцяно", - він відчуває себе набагато спокійніше і впевненіше. Звісно, мамам хочеться залишитися з малюком в групі, щоб підтримати його, але ж розставання неминуче - доводиться йти на роботу
  Вихователі з задоволенням беруть турботу про малюка в свої руки. Мамы повинні знати, що малюк звикне до нової групи швидше, якщо зуміє побудувати відносини з великою кількістю дітей і дорослих. Зараз потрібно допомогти йому в цьому. Батькам необхідно ближче познайомитися з іншими "новенькими" батьками та дітьми. (Батькам треба називати інших дітей у присутності вашого малюка по іменах. Питати його вдома про нових друзів, заохочувати звертатись за допомогою і підтримкою до інших людей. Чим краще будуть ваші відносини з вихователями, з іншими батьками і дітьми, тим легше буде вашій дитині).
  ВАЖЛИВО! У присутності дитини необхідно уникати критичних зауважень на адресу дитячого саду, групи та її співробітників і ніколи не лякати дитину дитячим садом!
  В період адаптації батькам необхідно емоційно підтримувати малюка. Частіше обнімати його та цілувати.Трохи про заняття. Два дня діти разом з вихователем готувалися до зміни води в акваріумі. Запаслися водою, приготували сачок, стаканчики, фартухи. Обговорили всі деталі майбутньої події. Нарешті фартухи пов'язані, стаканчики в руках у дітей, сачок у вихователя - пані Людмили. Вона ловить рибу і запускає її в таз, виліває каламутну воду. Ну а потім прийшла черга дітей. Вся свіжа і чиста вода була акуратно стаканчиками залита в акваріум їх власними руками! Незабутні враження...
Переглядів: 712 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 2
1
2 aramat   [Матеріал]
Тільки своїм прикладом батьки можуть навчити дитину добра, порядності, сміливості та співчуття. Як часто ми бачимо, що мама пояснює малюкові, що вулицю треба переходити по пішохідному переходу на зелене світло, а сама в поспіху перебігає вулицю в недозволеному місці або на червоне світло. А потім дивуємося, чому дитина не слухається нас? Адже ми їй усе правильно пояснювали, розтлумачували.

1
1 Аня   [Матеріал]
Да, детки в 6группе с большим удовольствием ухаживают за рыбками.Говорят, что в ясельках у них не было таких рыбок.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК