...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 1 » Новина від групи "Чебурашка. «Я для милой мамочки испеку два пряничка... Кушай – кушай, мамочка, вкусные два пряничка!".
3:38 PM
Новина від групи "Чебурашка. «Я для милой мамочки испеку два пряничка... Кушай – кушай, мамочка, вкусные два пряничка!".

   Ігри з піском завжди актуальні. Особливо для дітей раннього віку. Малюки обожнюють з ним грати. Ну а спостереження за дітьми під час ігор в пісочниці, дозволяють вихователю краще зрозуміти їх внутрішній світ, особливо дітей раннього віку, які поки не навчився виразно говорити. Торкаючи пісок руками, дитина розвиває дрібну моторику рук, адже всім відомо, що мова знаходиться на кінчиках пальців малюка. Під час гри з піском, дитина знайомиться з його властивостями. Наповнюючи ним формочки, дитина тренує координацію рухів і окомір. Будуючи пісочні будиночки, малюк фантазує і набуває унікальний досвід, який надалі знадобиться для створення різних ігрових ситуацій. Це зараз малюки грають поруч, але не разом. А потім, підростаючи, навчаться грати не на самоті. Фахівці стверджують, що пісок здатний поглинати негативну енергію і стабілізувати емоційний стан не тільки дітей, а й дорослих.

Сьогодні в пісочниці ясельної групи "Чебурашка" дітки "пекли" пиріжки, примовляючи і наспівуючи слова улюблених пісеньок.
(Співала, звичайно ж, в основному вихователька - Ольга Василівна Рольска, а діти реагували радісними посмішками і повторювали закінчення фраз). Утрамбовували пісочок в формочки, робили ямки і нірки для милого гостя "заводного" хом'ячка. Ось чудова іграшка! Бігає і пищить, як жива! Діти швидко навчилися пищати, як хом'як. Навіть краще, ніж він!
Потім намалювали на вологому піску хто і що хотів, наприклад, відбитки своїх долоньок. Красиво вийшло!

Ольга Василівна, з вашого дозволу і на ваше прохання, я даю пораду мамам і татам від вашого імені.
Мами і тата, частіше признавайтесь в любові вашим дітям, обіймайте їх, ласкаво тримайте за ручки і всіляко демонструйте їм свої ніжні і добрі почуття. Розвивайте мову, вчіть з дочками і синочками вірші і читайте їм книжки!

Переглядів: 862 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 1
1
1 aramat   [Матеріал]
А ще вони полюбляють поливати пісочок водою і робити "каші - малаші". Спробуйте!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК