...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Жовтень » 1 » Обираємо кращих юних поетів, голосуємо за кращі дитячі вірші!
4:17 PM
Обираємо кращих юних поетів, голосуємо за кращі дитячі вірші!

  Уперше в Україні Міністерство освіти і науки, молоді та спорту разом з освітнім порталом ПедПРЕСА та з участю творчих спілок, провідних дитячих поетів і митців оголошує Всеукраїнський фестиваль поезії для найменших митців та професійних майстрів римованого слова, адресованого дітям!

 Протягом чотирьох місяців збиралися роботи учасників фестивалю: юних - до 10 років, а також дорослих поетів, які пишуть дитячі вірші. За цей час на електронну скриньку фестивалю надійшло понад 500 листів! Це були й індивідуальні заявки, і групові. Свої вірші на конкурс надсилали не тільки вже визнані дитячі поети, а й ті, хто вперше представляє свою творчу роботу на широкий загал.

 Журі  фестивалю вирішило відібрати для голосування на порталі ПедПРЕСА найкращі вірші учасників. Однак окремо від голосування журі визначить лауреатів і володарів гран-прі у кожній номінації, імена яких стануть відомі під час фінальної частини фестивалю. Тому не варто засмучуватися, якщо Ваша робота не представлена на голосуванні.

 Також було вирішено не влаштовувати голосування в номінації «Кращий дитячий малюнок (ілюстрації) до вірша». Ці роботи можна буде побачити на виставці під час фінальної частини фестивалю 24 жовтня.

 Голосувати за учасників фестивалю можна до 20 жовтня 2012 року.

 Автори віршів, які отримають найбільшу кількість голосів у кожній номінації, будуть запрошені на фінальну частину фестивалю, де отримають від освітнього порталу ПедПРЕСА корисні й потрібні кожній сучасній людині подарунки - електронні книжки!

На фото: малюнок "Садок вишневий коло хати" вихованки нашого закладу, групи "Барвінок", Светлицької Каті (5 років), вихователь Щербак Наталія Михайлівна, який було відправлено на участь у Всеукраїнському фестивалі дитячої поезії в номінації: Кращий дитячий малюнок ( ілюстрації ) до віршів «Роботи дітей до 6 років».

Інформація з сайту pedpresa.com


Голосувати тут

Переглядів: 1573 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/9
Всього коментарів: 6
1
6 romawka   [Матеріал]
angel будем держать кулачки)))

3
5 LadyQ   [Матеріал]

2
4 Віра_Сердюк   [Матеріал]
Спасибо, Лариса Дмитриевна smile

3
3 GusevaL   [Матеріал]
Наталия Михайловна и Катюша! Ай молодцы, что отправили рисунок на конкурс! Удивительно красивая работа у Кати. Я думаю, что тема любви к родному, и такому тёплому дому, не останется без внимания жюри. Желаю успеха и удачи! heart

3
2 GusevaL   [Матеріал]
Уважаемая Вера Николаевна! Пользуясь случаем, хочу Вас поблагодарить за прекрасное воспитание дочери. Нам очень повезло, что она пришла работать к нам в коллектив на должность воспитателя-методиста. Прошёл всего лишь год с момента её прихода. Но какой удивительный это был год! Виктория умеет делать на "отлично" всё, что требуется и добивается поставленных целей с огромным удовольствием. А ещё хочу сказать, что Ваши стихи прекрасны! Мы обязательно будем за Вас голосовать. Желаем Вам удачи, успеха, здоровья и ждём новых стихов! heart

4
1 Vika   [Матеріал]
У номінації "Вірші для дітей віком від 1 до 3 років" представлено вірші моєї матусі Сердюк Віри Миколаївни "Кіт та миша", "Оля і гуси", "Киця дивачка" hands

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК