...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Вересень » 26 » Всеукраїнському дню дошкілля присвячуеться. Хвалимося! Обмін кращим педагогічним досвідом.
7:30 AM
Всеукраїнському дню дошкілля присвячуеться. Хвалимося! Обмін кращим педагогічним досвідом.
 
 

  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 629 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року" та резолюції І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти щодо відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля, з метою підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об’єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України, Міністерство оголошує проведення в м. Києві 27 вересня 2012 року Всеукраїнського Дня дошкілля. 

 

 

 

 
Переглядів: 549 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/8
Всього коментарів: 5
1
5 Tany   [Матеріал]
flower flower hands heart Вітаю всіх колег з нашим святом!!!

2
4 nina   [Матеріал]
Шановні колеги!
Щиро вітаю Вас з професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Бажаю Вам, дорогі вихователі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, професійних досягнень, любові, щастя і благополуччя вам!

2
3 svetik   [Матеріал]
Дорогие коллеги!С Днем воспитателя Вас!
Здоровья, успехов в работе,
Дней светлых и теплых в судьбе!
И в творческом ярком полете
Жить долго на этой земле!

2
2 galchonak   [Матеріал]
Поздравляем всех с вашим праздником!!!!! Всех вам благ!!!! Будьте всегда здоровы и счастливы!!! hands hands hands

2
1 natalija   [Матеріал]
Поздравляю Вас всех с профессиональным праздником - Днем Дошкольного работника! Здоровья, счастья, любви, удачи, терпенья, море оптимизма и океан творчества !!!!! ДайБог Вам только всего доброго и хорошего - Вы этого заслуживаете. hello flower hands

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК