...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Вересень » 7 » - Майже як у фільмі «Пригоди Аліси в Країні Чудес», тільки не Білий Кролик з’являєтся, а Біло-сірий! Лілія Кириченко з новинами "Теремка".
1:41 PM
- Майже як у фільмі «Пригоди Аліси в Країні Чудес», тільки не Білий Кролик з’являєтся, а Біло-сірий! Лілія Кириченко з новинами "Теремка".
 
 
   Майже як у фільмі «Пригоди Аліси в Країні Чудес», тільки не Білий Кролик з’являєтся на прогулянці в перші її хвилини, а  Біло-сірий! Він з сусіднього котеджу і в нас дуже частий гість, який приходить без запрошення.
   Ви, навіть, не можете собі уявити, які емоції та радощі переповнювали дітей, коли вони побачили це маленьке, пухнасте кроленятко на зеленій галявинці. Дітлахам зразу ж захотілось його погладити, ближче розглянути, взяти на руки, нагодувати!  Але він сьогодні так швидко прострибав повз дітей та мене і... не спустився в нору! Добре, що фотоапарат був з нами. Ох, і побігали ми разом з дітьми за ним, щоб сфотографувати! Це була справжня фото-охота! Ми підкрадались, присідали, повзли... Справді ж симпатичні знімки вийшли?!

Групу хлопчиків на фото бачите? Це наші друзі з групи "Барвінок". Знаете, навіщо вони там землю риють під кущами в затишному куточку? Це воні грають у трубоукладочів! Поруч з нашим майданчиком справжні трубоукладочі міняють труби теплотраси. Хлопчики декілька днів підряд постійно спостерігають за їх роботою. Ось вам і результат! В цю гру дівчаток не приймають. Це чисто чоловіче заняття!

 А потім ми з великим задоволенням грали в "Кольорові автомобілі", в магазин у пісочниці, були активними, веселими, спритними! Хотілося грати ще і ще!

Фото вихователя Лілії Кириченко.

Переглядів: 545 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 1
2
1 Tany   [Матеріал]
Кролик насправді викликає море емоцій та радощів! Дітки зараз хвилюються, як він буде зимувати? Хочуть годувати його, хочуть щоб він завжди жив на їх території! Бо тепер це ж їхній кролик. laugh

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК