...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Листопад » 12 » Оголошуємо конкурс на кращу новорічну іграшку «Символ 2014 року - Синій Дерев’яний Кінь»
9:17 PM
Оголошуємо конкурс на кращу новорічну іграшку «Символ 2014 року - Синій Дерев’яний Кінь»
 
 Одне з найцікавіших занять на Новий рік - це прикрашати ялинку. У всіх вона виходить різна: хтось майструє іграшки з підручних матеріалів, хтось звертається до професіоналів, хтось намагається самостійно вписати імідж ялинки в дизайн квартири.

Ми оголошуємо найцікавіший конкурс цього року - конкурс новорічних іграшок. Разом зі своїм малюком придумайте і зробіть свою ялинкову прикрасу.

Умови конкурсу на кращу ялинкову іграшку і прикрасу музичної зали «Крунку»

Загальні положення: конкурс на кращу ялинкову іграшку проводиться з метою створення і розвитку традицій в дошкільному закладі «Крунк».

Тема конкурсу «Символ 2014 року - Синій Дерев’яний Кінь».

Завдання конкурсу: виховання і розвиток художнього смаку дітей; сприяння розвитку фантазії, майстерності виконання і творчих здібностей учасників; формування традиції - створення новорічних прикрас своїми руками.

Порядок проведення конкурсу

У конкурсі беруть участь діти дошкільного віку. Батьки та вихователі можуть надавати необхідну допомогу дитині у виготовленні іграшки чи новорічної прикраси для зали.

Всі представлені роботи будуть використані для прикраси новорічної ялинки і музичної зали під час проведення Новорічних ранків у грудні 2013 року.

Конкурс буде проводитися у номінації:

Кращий символ року;

Краща ялинкова іграшка;

Краща прикраса для залу;

Приз глядацьких симпатій;

Підсумки Конкурсу та Церемонія нагородження переможців відбудеться під час Новорічних ранків у грудні 2013 року.

Вимоги до робіт

Іграшки повинні бути наділені характерними, конкретними або стилізованими рисами, відрізнятися різноманітністю, мати розмір необхідний для прикраси новорічної ялинки в приміщенні.

Конструкція виробу повинна бути полегшеною і мати кріплення . Кріплення повинно витримати вагу іграшки. Іграшки можуть бути плоскими або об'ємними, двосторонніми (із зворотного боку має визначатися образ).

Новорічні прикраси (гірлянди, настінні іграшки і т.д.) повинні відповідати всім вимогам, що пред'являються до іграшок. Ширина гірлянди не повинна перевищувати 30 см , довжина - не обмежена.

Для виготовлення ялинкової іграшки та новорічної прикраси для зали можливе використання будь-яких легких, безпечних матеріалів: тканини, паперу, картону, поролону, фольги, дроту тощо.

Не використовувати у виготовленні виробів жесть, голки, шпильки, бите скло та інші колючі, ріжучі предмети.

Експонати супроводжуються етикеткою розміром 4 х 10см, виконаної на комп'ютері з зазначенням:  назви іграшки; прізвище та ім'я авторів, номер групи.

Як брати участь в Конкурсі

Роздрукуйте і заповніть етикетку до ялинкової іграшки / прикраси залу і принесіть її в методичний кабінет закладу. Ялинкові іграшки, прикраси для залу та заявки на участь у Конкурсі приймаються по 15 грудня 2013 року включно.

У Конкурсі беруть участь роботи, що відповідають вище зазначеним вимогам.

Підведення підсумків та нагородження учасників

Переможці конкурсів будуть нагороджені  дипломами та призами. Всі учасники конкурсу отримають дипломи за участь.

Бажаємо Вам успіхів і перемоги в конкурсі! Інформація про хід конкурсу та фотографії робіт -переможців будуть розміщені на сайті закладу.

Переглядів: 1277 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 3
1
3 svet@lana   [Матеріал]
Дети данного знака отличаются честностью, трудолюбием и богатым воображением. Эти смышленые фантазеры не способны на лесть и подлость, и уже с малых лет будут помогать любимой мамочке по хозяйству. По поведению они похожи на резвящихся жеребят, а, чтобы чувствовать себя счастливыми, им и повода весомого не нужно, поскольку даже мелочи могут вызывать восторг и заметно поднять настроение.

Дети - Лошади легко сближаются с посторонними людьми, если, конечно, те настроены в их адрес дружелюбно. При поступлении в детский сад также не возникает трудностей, поскольку новые знакомства, увлекательные игры, дружеская атмосфера и заботливое отношение - это как раз то, что вызывает детский восторг"жеребят". Такие малыши не сидят на лавочках и не плачут в ожидании прихода родителей, а являются лидерами и заводилами, весело проводя время в компании своих сверстников. Также легко идут на контакт и в школе, а такое неподдельное дружелюбие обеспечивает им огромное количество друзей и знакомых.

Однако не стоит забывать о своенравном и свободолюбивом характере лошадей, которые не любят замкнутых пространств, напора и принуждения. Вот и дети, рожденные в год Лошади, с малых лет демонстрируют свой независимый характер. Так что любящей маме нужно стать, скорее, лучшей подругой, а не строгой учительницей, только так можно"жеребенка" держать под контролем и направлять его по жизни.

1
2 Lora   [Матеріал]
Следующий 2014 год обещает быть насыщенным, в нем будут расчет, ревность, страсть и любовь. Кому-то улыбнется госпожа удача, кто-то сменит профессию, кто-то столкнется с финансовыми проблемами. Лошадь не любит людей, которые чрезмерно бездумно тратят деньги, поэтому в 2014 г. стоит избегать ненужных трат. Зато Лошадь любит мыслящих неординарно, творческих личностей.
Лошадям нравится путешествовать, так что многим желающим в этом году удастся реализовать свои мечты и побывать в новых местах. Если придет любовь в этом году, то она будет бесконечной, пылкой и страстной. Но не стоит злоупотреблять дарами животного, иначе лошадка скинет наглого седока и тот узнает, что такое «царская» немилость.

Чтобы подружиться со своеобразной Лошадкой согласно гороскопу, нужно встретить новогодние праздники дома, в семейном кругу, так как символ года высоко ценит домашний уют и семейные отношения. Встречать следующий год Лошади астрологи рекомендуют в цветах, которые характерны для этого животного, также можно выбрать зеленые и синие одежды.

1
1 LadyQ   [Матеріал]

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК