...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2014 » Січень » 10 » Онлайн голосування в рамках ММО «Управлінський діалог». Онлайн-проект «Контент і динаміка стрічки новин Веб-сайтів дошкільних закладів»
9:04 PM
Онлайн голосування в рамках ММО «Управлінський діалог». Онлайн-проект «Контент і динаміка стрічки новин Веб-сайтів дошкільних закладів»
 
Шановні колеги та відвідувачі нашого сайту! В рамках міського методичного об’єднання для завідувачів та методистів ДНЗ Славутича «Управлінський діалог.Next», керівником якого є завідувач нашого дошкільного закладу Гусєва Л.Д., з 10.01.2014 по 14.01.2014 здійснюється онлайн-проект «Контент і динаміка стрічки новин Веб-сайтів дошкільних закладів», в якому беруть участь веб-сайти усіх дошкільних закладів.

Кожна новина даного проекту, яку надали дошкільні заклади за власним вибором, має позначку «Онлайн голосування в рамках ММО «Управлінський діалог».

Просимо вас в коментарях до новин дошкільних закладів залишити на нашому сайті та на сайтах ДНЗ, перейшовши за посиланнями, ваші враження від інформації, яка в них надана (текст, фото). Для переходу на сайти ДНЗ натисніть на їх назву в кожній новині.
Переглядів: 440 | Додав: Lora | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК