...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2014 » Січень » 10 » Онлайн голосування в рамках ММО «Управлінський діалог». Жу-жу-жу я із бджілками дружу.....
3:56 PM
Онлайн голосування в рамках ММО «Управлінський діалог». Жу-жу-жу я із бджілками дружу.....
 
ТОП-НОВИНА ВІД ДНЗ ЦРД
Дарма, що за вікном хурделиця грає у ріжок, а довкола стелиться сніг-сніжок, діти старшої групи №5 «Бджілка» не забувають про музейну справу.  Адже у групі створений чудовий міні-музей «Бджілка-трудівниця». Вихованці групи, разом з вихователем Полегешко С.М. показали чудову театралізовану виставу «Весела бджілка Жу-жу-жу».

Помічено, що у дітей, які виховуються в музейно-освітньому просторі, більш ніж у їх однолітків розвинуті пізнавальні інтереси, образна уява, зв’язне мовлення, вони активні та емоційні, почувають себе у незвичайному середовищі спокійно та розкуто. Театр – найдоступніший вид мистецтва для дітей-дошкільнят. У ході театральної гри формується особистість дитини, реалізуються її потенційні можливості, проявляються перші творчі знахідки. У театрально-ігровій діяльності відбувається інтенсивний розвиток пізнавальних процесів, емоційно-особистісної сфери дітей. Гра може змінити ставлення дитини до себе, його самопочуття, навчити мистецьким способам спілкування з однолітками. Театралізована діяльність сприяє розвитку багатьох сторін особистості дошкільника. Це психофізичні здібності (міміка, пантоміма), психічні процеси (сприйняття, уява, мислення, увагу, пам'ять), мовлення (монолог, діалог), творчі здібності (уміння перевтілюватися, імпровізувати, виконувати роль). Мета корекційної роботи з дітьми, які мають мовленнєві порушення – навчити дітей говорити чітко, грамотно, виразно. Віршований текст, як ритмічно організоване мовлення, активізує весь організм дитини, сприяє розвитку його голосового апарату. Вірші носять не тільки тренувальний характер для формування чіткого, правильного мовлення, а й знаходять емоційний відгук у душі дитини, роблять захоплюючими різні ігри та завдання.  Особливо подобаються дітям діалогічні вірші. Говорячи від імені певної діючої особи, Бджілки, Джмелика, Зайчика чи Ведмедика, дитина розкривається, спілкується з партнером.

Крім того, розучування віршів театральної вистави розвиває пам'ять та інтелект. Робота над розучуванням ролей сприяє вимові складних звуків та складів, викликає у дітей позитивні емоції, що в свою чергу дозволяє активізувати їх мовленнєву діяльність, така робота допомагає відволіктися, не зациклюватися на мовленнєвому акті, що дуже важливо при фонетико-фонематичних порушеннях мовлення.


Переглядів: 712 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.0/8
Всього коментарів: 131 2 »
1
13 Инна   [Матеріал]
Замечательно, что в детских садах возрождается прекрасная традиция создавать музеи.Так держать!

1
12 Dobrota   [Матеріал]
Якщо діти отримують задоволення, заняття має успіх. А в діточок оченята світяться від радості, видно, що вони отримали задоволення від чарівного дійства. Успіхів Вам!

2
11 katy   [Матеріал]
Як цікаво!Молодці,Світлана Миколаївна та її вихованці!Які гарненькі Бджілки,Метелики,Ведмедики! yes up

2
10 OksanaB   [Матеріал]
Интересная мысль с музеем! На фото видно, что детям нравиться они радостные, задорные, веселые. yes

2
9 Natali   [Матеріал]
Пам’ятаєте, за С.Михалковим «В воскресный день с сестрой моей
Мы вышли со двора.
„Я поведу тебя в музей" —
Сказала мне сестра.»А тут нікуди ходить не треба, все в садочку, всвоїй групі та зроблено своїми руками, можна гратися не тільки у музей, а й у театр.

3
8 Miralissa   [Матеріал]
Дуже цікава ідея! Тут дитина має можливість брати вироби у руки, розглядати їх, обстежуватитактильно, а також переставляти на інше місце, створювати власну експозицію. У звичайному музеї дитина – лише пасивний спостерігач, а тут вона – співавтор.

2
7 alize   [Матеріал]
Створення вистав - велика кропiтка робота для вихователя, а також стрибок у розвитку для дiтей!!! Бажаю вихователям успiхiв у подальшiй роботi музею, та створення нових чудових вистав.

2
6 Лариса   [Матеріал]
Дети удивительным образом перевоплощаются в кого угодно, им для этого нужно всего лишь надеть на голову шапочку с ушами зайца. И теперь это не Петя, а серый, прыгающий зверек, грызущий при этом невидимую морковь.

1
5 GusevaL   [Матеріал]
Музей и музейная работа - интереснейшее направление в деятельности детских садов. Безусловно, что такая новость вызовет живой интерес у всех, кто занимается этим направлением, кому интересна история и музейная педагогика. Думаю, что не ошибусь в подсчетах, если скажу, что таких людей среди работников детских садов преобладающее большинство!

3
4 natalka   [Матеріал]
Міні-музей - це велика сила.

1-10 11-13
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК