...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Липень » 31 » Огляд-конкурс на кращий проект сучасного дошкільного навчального закладу.
5:53 PM
Огляд-конкурс на кращий проект сучасного дошкільного навчального закладу.
У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту вперше відбувся огляд-конкурс на кращий проект сучасного дошкільного навчального закладу.
1.ДИТЯЧИЙ САДОК У СЕЛІ ЗИМНА ВОДА.

За основну концепцію проекту автор взяла форми  хмаринки і метелика. Можна бачити форму хмаринки на планах, а на фасадах – крильця метелика. Так створюється цікава споруда і найголовніше – набуває привабливості для дітей. На фасадах зовні є декоративна решітка-перегородка, що переливається кольорами веселки, саме це має позитивний вплив на настрій вихованців та їхніх батьків. Приміщення дитячого садочку гармонійно співіснують, адже з кожної групи є окремий вихід на вулицю, свої ігрові майданчики, які не перетинаються між собою, але мають вільний доступ до загального майданчика і самої споруди. До того ж усі ігрові майданчики розташовано далеко від проїжджої частини і оздоблені зеленими насадженнями (верби, туї, кущі, ялини).

Виконала Анна Степанівна Бартків, студентка 4 курсу (гр. АБС-402) кафедри «Архітектурного проектування» Інституту архітектури, Національний університет «Львівська політехніка".

 
2.  ПРОЕКТ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НА 60 МІСЦЬ.

Ідея проекту полягає в переоцінці старих норм і правил, їх переосмисленні і модернізації. Концепція дитячого саду-ясел – «ляпки», які розпливаються в одну пляму, що утворює декілька секцій і функціональних зон взаємопов’язаних між собою. Так у проекті будівлі виникає три основні функціональні зони: сад-ясла, дитячий садок і загальна адміністративно-побутова зона. Таке зонування сприяє безперервному індивідуальному розвитку кожної дитини.
Пляма будівлі має амебні контури, що добре вписує приміщення в природне середовище і активно виділяється серед міської забудови. В результаті дитина відривається від впливу мегаполіса і єднається з природою, а це позитивно позначається на сприйнятті навколишнього світу загалом. Природа проникає в сам об’єкт – цей ефект створюють скляні куполи, «ліхтарі» і зимовий сад.
Всередині самого об’єкта розташовані групи приміщень для індивідуального творчого розвитку вихованців. Велику увагу автори проекту приділили здоров’ю дитини. Вони спроектували й плавально-оздоровчий басейн, спортивні та гімнастичні зали. Також на території дитячого саду  є спортивно-розвивальні зони для групових та індивідуальних занять. Безумовно, для таких будівель, можливе використання тільки натуральних матеріалів.
Випускник нашого дитсадка – це здорова, інтелектуально, морально і художньо розвинена особистість, готова до навчання і спілкування.

Виконали Ілона Олександрівна Ємельянцева і Тетяна Вікторівна Садовська, студентки 5 курсу (гр.1027, 1021) Архітектурного факультету ДВНЗ, Придніпровська державна академія будівництва і архітектури.

Консультанти:

С. І. Подолинний, старший викладач; І. А. Швець, асистент, кафедра Архітектурного проектування.

3. ПРОЕКТ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НА 120 МІСЦЬ.

Концепція цього дитячого саду полягає в асоціативному сприйнятті плану будівлі як гілки акації. Кожен блок групових приміщень представлений окремим листом зі своїм кольором. А майданчики, закріплені за кожною групою, нагадують її насіння.
Трипроменева форма плану обґрунтована навколишньою малоповерховою забудовою, також вона створює два дворових простори, що сприяє більшому комфорту під час перебування на майданчиках.
Кожен блок групових приміщень має окремий вхід. Усі блоки з’єднуються спільним коридором з освітніми приміщеннями.
Для забезпечення відповідних психолого-педагогічних умов насамперед створено модель функціонування груп за інтересами і пріоритетами розвитку дітей (фізкультурно-оздоровчому, загально інтелектуальному, художньо-естетичному та корекційно-розвивальному), що трансформується.

Виконали Аліна Володимирівна Єрьоменко і Аріна Юріївна Степанова, студентки 4 курсу (гр. 821) Архітектурного факультету ДВНЗ, Придніпровська державна академія. будівництва і архітектури

Консультанти:

С. І. Подолинний, старший викладач; І. А. Швець, асистент, кафедра Архітектурного проектування.


 
4.  ПРОЕКТ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НА 60 МІСЦЬ.

Виконала Ганна Олегівна Кібкало, студентка 5 курсу (гр.1024) Архітектурного факультету ДВНЗ, Придніпровська державна академія будівництва і архітектури.

Консультанти:

І. М. Гаврилов, професор, завкафедри; С. В. Бодня, доцент, кафедра Дизайну архітектурного середовища.

Організаційний комітет з проведення огляду-конкурсу очолив заступник міністра-керівник апарату Петро Куліков, до речі, професійний будівельник.

До участі в огляді-конкурсі були запрошені студенти вищих навчальних закладів (напрям будівництво і архітектура). Також розглядалися проекти дитячих садків, запропоновані фахівцями, авторськими  колективами фахівців, юридичними особами.

Детальніше:

Переглядів: 1063 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК