...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Березень » 21 » Підсумки та враження від презентації та захисту Web-сайтів на заключному етапі обласного конкурсу.
11:47 AM
Підсумки та враження від презентації та захисту Web-сайтів на заключному етапі обласного конкурсу.
 
    Презентація й оцінюванння сайтів в мережі Інтернет проводилось на заключному етапі конкурсу "Web-сайтів закладів освіти Київської області" в приміщенні зали засідань обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів. На фінальний етапі конкурсу були запрошені представники  19 закладів (на конкурс було подано 117 Web-сайтів), що увійшли до фіналу за різними номінаціями (відділи освіти, міські методичні кабінети, загально-освітні школи, ліцеї, позашкільні та дошкільні навчальні заклади). 
  Оскільки я давно не була в інституті, тому сприймала все, що відбувалось, в тому числі  будівлю і її інтер’єр, як вперше. Хочу поділитися отриманими враженнями.
  Будівля інституту, увесь  його внутрішній устрій, інтер'єр, декор та дизайн служить невербальним засобом комунікації з його відвідувачами, колегами та партнерами і переконливо відображає його призначення. Головною відмінною рисою приміщень установи є максимальне наближення до іміджу інституту, який займається підвищенням кваліфікації педагогічних кадрів.
  Процедура захисту Web-сайтів проходила з дотриманням регламенту в присутності членів конкурсної комісії під керівництвом  доктора педагогічних наук, професора кафедри управління освітою, ректора КОІПОПК, Заслуженого працівника освіти України  Клокар Наталії Іванівни. (Фото з сайту КОІПОПК. Засідання членів конкурсної комісії).
  Представник кожного закладу, який проводив презентацію та захист Web-сайту, щиро хвилювався та намагався якомога краще переконати членів конкурсної комісії і присутніх в залі (доречі, зал був переповненим, не було жодного вільного місця, тому що створення сайтів освітніх закладів - одна із самих актуальних методичних проблем роботи з педагогічними кадрами), що Сайт саме його закладу - найкращий. Команда Славутича проводила свій захист останніми, тому похвилювались ми доволі і на момент виступу були готові стовідсотково... (і морально, і емоціонально, і інтелектуально), та навіть були щасливими. 
  Захід захисту та презентації Сайтів був організований та проведений на дуже високому рівні!
  Від щирого серця висловлюємо подяку організаторам конкурсу, членам журі та особисто ректору інституту Клокар Наталії Іванівні.
  Саме в цей день, в залі, де проходив захист та презентація Web-сайтів, для ознайомлення з новинами інституту, ми підключили мобільний інтернет. Головна новина інституту була про те, що Указом Президента України Віктора Федоровича Януковича від 06 березня 2012 року № 180/2012 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня» ректора Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, доктора педагогічних наук, професора кафедри управління освітою Клокар Наталію Іванівну нагороджено високою державною нагородою – почесним званням "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ".
 
 
        Шановна Наталія Іванівна! 
 Колектив нашого дошкільного закладу, від щирого серця, вітає Вас з високою нагородою! Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів та удачі. Хай кожен Ваш день буде щасливим!
Переглядів: 637 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/10
Всього коментарів: 7
2
7 Старовойтова   [Матеріал]
Дорогі колеги! Вітаю нас усіх з ПЕРЕМОГОЮ! Ларисо Дмитрівно, Лоро, Олександре Григоровичу, Вікторіє Олексіївно, Ярославе - ви НАДИХАЄТЕ!!!! Наразі - тільки вперед! Ну, ви розумієте про що йдеться???? Всім - вітання!

1
6 katy   [Матеріал]
Сайт змістовний,сучасний,зручний у користуванні,дійсно найкращий!!!Щиро вітаю з перемогою!!! flower flower flower

2
5 Tany   [Матеріал]

2
4 Vasya   [Матеріал]
Вітаю колектив "Крунку" з перемогою!!! Ви варті перемоги!

3
3 Lora   [Матеріал]
Мы надеялись на победу, мы много трудились для этого и мы ее заслужили! hands

5
2 Reveur   [Матеріал]
cake Вітаю мешканців та адміністраторів сайту з перемогою!

5
1 Методист ММЦ   [Матеріал]
Шановні колеги! Вітаю Вас з вагомою нагородою в обласному конкурсі Web- сайтів. Натхнення, удачі, нових досягнень!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК