...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Вересень » 17 » Запрошуємо до участі в загальноміському конкурсі дитячих творчих робіт «Чарівний дивосвіт барв шевченківської поезії».
12:30 PM
Запрошуємо до участі в загальноміському конкурсі дитячих творчих робіт «Чарівний дивосвіт барв шевченківської поезії».
 
На виконання плану роботи відділу освіти, міського методичного центру та дошкільного навчального закладу на 2013/2014 навчальний рік та з метою вшанування творчої спадщини Т.Г. Шевченка у зв'язку із святкування 200-річчя з дня його народження, з 01.10.2013 по 21.02.2014 в нашому закладі буде проведено відбірковий етап загальноміського конкурсу дитячих творчих робіт «Чарівний дивосвіт барв шевченківської поезії». 

Положення про проведення загальноміського конкурсу дитячих творчих робіт «Чарівний дивосвіт барв шевченківської поезії»  

І. Загальні положення

1.1. Конкурс проводиться в рамках святкування 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка, підтримки талановитих дітей, їх дитячої творчості та популяризації творчої праці вихователів.

1.2. Організаторами конкурсу є відділ освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради, міський методичний центр відділу освіти.

ІІ. Завдання конкурсу

Конкурс спрямований на:

- естетичне виховання дітей;

- формування громадянської свідомості дошкільників;

- виявлення та підтримку активних, талановитих дітей, їх залучення до творчої діяльності;

- популяризацію жанрів та технік живопису;

- підвищення професійного й педагогічного рівня педагогів.

ІІІ. Порядок і термін проведення конкурсу

3.1. Конкурс проводиться протягом 2013-2014 навчального року в ІІ етапи:

І етап — відбірковий. Проводиться на локальному рівні в кожному дошкільному навчальному закладі міста протягом до 21.02.2014.

ІІ етап — міський. Триває з 25.02. по 28.02. 2014.

3.2. Для проведення І та ІІ етапів утворюються відповідні оргкомітети конкурсу та журі. Їх склад затверджується наказом керівника закладу.

3.3. Складу журі ІІ етапу: голова журі Старовойтова А. О., члени журі: Терещенко І. А., Левіна О. В., Сержан Н. Д., Дорош Г. В. Оргкомітет ІІ етапу: Старовойтова А. О., Терещенко І. А.

3.4. Оргкомітет та його повноваження:

- доводить до відома навчальних закладів Положення про проведення конкурсу;

- визначає призи та організовує висвітлення ходу конкурсу в засобах масової інформації та на сайті міського методичного центру.

3.5. Результати конкурсу оформлюються протоколами, перегляду та оскарженню не підлягають. Дитячі роботи не рецензуються і не повертаються

3.6. Дитячі роботи та заявки на участь у конкурсі подаються до організаційного комітету ІІ етапу конкурсу.

3.7. Роботи супроводжуються заявкою, що містить такі дані: прізвище, ім’я, вік дитини повністю: день, місяць, рік народження та вікову категорію: 4-5 р., 5-6 р., 6-7 р., назву роботи, дошкільного навчального закладу, а також повністю П. І. Б. педагога чи особи, яка підготувала дитину.

ІV. Учасники конкурсу

3.1. До участі в конкурсі запрошуються вихованці дошкільних навчальних закладів. Конкурс проводиться за трьома віковими категоріями: перша — 4-5 років; друга — 5-6 років; третя — 6-7 років.

V. Вимоги до робіт та їх оцінювання

5.1. Дошкільні навчальні заклади до оргкомітету ІІ етапу подають не більше трьох робіт від кожної вікової категорії за вибором закладу. Загалом подається не більше дев'яти робіт.

5.2. Роботи можуть виконуватися в будь-якій художній техніці, будь-якими матеріалами: олівцями, крейдою, гуашшю, фарбами, пастеллю, фломастерами і таке інше. Жанри живопису можуть бути будь-якими. Тло роботи може бути білим чи кольоровим.

5.3. Картини приймаються лише у стандартному розмірі 21 х 30 см. (у форматі А4), без рамки та паспарту.

5.4. До конкурсу надаються індивідуальні та колективні роботи.

5.5. Дитячі малюнки, в яких скопійовано зображення готових малюнків до поштових марок, журналів, блогів, сайтів, інших інтернет-ресурсів оцінюватися не будуть.

5.6. До кожної роботи має бути прикріплена друкована інформація на аркуші паперу 4 х 8 см., 11 шрифтом Times New Roman, через 1, 0 інтервали. У ній зазначають: назву роботи, ім'я та прізвище дитини, вік дитини повністю, номер та назву закладу освіти, ім'я, по батькові та прізвище педагога чи особи, яка підготувала дитину, місце її роботи. Розміщення цих структурних складових на роботі з правого боку малюнка, внизу.

5.7. Журі оцінює подані роботи за такими критеріями:

- самостійність виконання роботи дитиною;

- повне розкриття теми «Чарівний дивосвіт барв шевченківської поезії»;

- багатство творчих прийомів;

- якість оформлення роботи;

- композиційна досконалість роботи;

- оригінальність роботи.

5.8. Назви робіт варто запозичити з творів Т. Г. Шевченка, які рекомендовані діючими програмами (як-от: «Зоре моя вечірняя», «Тече вода з-під явора», «Садок вишневий коло хати», «Встала весна», «Вітер віє-повіває», «Реве та стогне Дніпр широкий»,«Дивлюся аж світає», «Вечір», «Тополя», «Ой стрічечко до стрічечки», «І досі сниться», «Ой маю, я маю оченята», «Ой діброво, темний гаю», «Барвінок цвів і зеленів» та інші).

VІ. Нагородження переможців

6.1. На підставі рішення журі відповідного етапу конкурсу переможці нагороджуються дипломами. Кількість переможців у кожній віковій категорії ІІ етапу визначає журі.

6.2. Діти-переможці ІІ етапу нагороджуються дипломами та пам’ятними подарунками. Педагоги, які підготували переможців ІІ етапу нагороджуються подяками.

6.3. Діти, які не вибороли призові місця нагороджуються Подяками.

На фото малюнок Катерини Світлицької.
Переглядів: 798 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК