...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Квітень » 11 » "Пори року" Вівальді покращують пам'ять.
8:26 PM
"Пори року" Вівальді покращують пам'ять.

  Те, що класична музика має позитивний вплив на мозок, відомо давно. Проте останнім часом вчені вирішили дослідити це питання більш детально, даючи чітку характеристику творам окремих композиторів.

Так, одна з симфоній Бетховена - ідеальна для спортивних занять. А зараз експериментатори з британського Нортумбрійского університету додають: концерти Антоніо Вівальді, особливо швидкі місця легендарних "Пір року", стимулюють розвиток пам'яті та уваги, а також прискорюють мислення!

Група добровольців взялася виконувати тестові завдання, що визначають рівень концентрації уваги, пам'яті і мислення, спочатку без супроводу музики, а потім - під звуки "Пір року". Виявилося, що вічна класика прискорює реакцію мозку з 408,1 мс до 393,8.

Примітно, що такий вплив надавали тільки динамічні частини творів, оскільки повільні - навпаки, незначно сповільнювали функції. Тональність при цьому не впливала на фінальний результат, пише ScienceBlog.ru, посилаючись на статтю в Experimental Psychology.

Як показали дослідження за допомогою томографії, найбільш сильний вплив музики з "Пори року. Весна" чинився на емоції. Саме емоційне збудження дослідники схильні пов'язувати з поліпшенням певних функцій мозку.

Крім того, вчені говорять, що їх робота в котрий раз доводить: ще одним важливим фактором для успішної роботи мозку є позитивні емоції.

Інформація з сайту Острів знань.

Переглядів: 398 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК