...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Квітень » 4 » Практикум для батьків вихованців групи "Чебурашка".
2:06 PM
Практикум для батьків вихованців групи "Чебурашка".

   Як тільки дитина починає лепетати перші слова, багато батьків традиційно купують їй книжки – казки, вірші, оповідання, байки. Зазвичай маленька дитина розглядає тільки картинки, а потім від книжки залишаються тільки клапті. Дитина ще просто не розуміє, для чого потрібна книжка, вона здається йому такою ж іграшкою, як пупс або зайчик. Декілька порад «запобіжних заходів»

  Віршоване слово діти краще запам’ятовують коли рухаються. Тому закличку про сонечко ми вивчаємо в хороводі.

  Батьки, мабуть, зрозуміли, якими повинні бути картинки в книжках: великими, яскравими, щоб на одному розвороті не було намальовано багато предметів. Це дозволить малюкові легше зосередити свою увагу на картинці, його очі не будуть «розбігатися» в спробі вибрати найкращу і найкрасивішу ілюстрацію, а отже, малюк не буде нервувати, розглядаючи цей матеріал, а уважно слухатиме, що ви йому читаєте.

  В опануванні художнього слова також необхідна емоційна складова. Дитина намагається «розкодувати» картинки: по обличчях головних героїв малюк буде вчитися зчитувати емоції. Добре коли сонечко посміхається дітям, а діти посміхаються сонечку.

  А після розумової праці необхідно дати роботу рукам. Розвиток дрібної моторики дуже позитивно впливає на розумовий розвиток.

  На фото вихованці групи "Чебурашка" та їх батьки, вихователь Наталія Ковтуненко.

   Фото вихователя Інни Бєлагаєвої.Переглядів: 534 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 3
1
3 Арина_Алекс_Стар   [Матеріал]
Шикарная идея! Сколько родителей - какие молодцы! Поздравляю

1
2 svet@lana   [Матеріал]
Наталья Владимировна, поздравляю вас. Детки чудесно справились с заданием: занимались, играли, трудились с большим удовольствием.

1
1 galchonak   [Матеріал]
Детки молодцы!!! Много чего знают и умеют, самое главное дружные!!!  Натальи Владимировне и Инне Владиславовне большое спасибо за помощь в воспитание  детей !!! respect

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК