...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Лютий » 20 » Прем’єра. Не про програму "Ревізор", не про Олю Фреймут, а про Валю Самійленко, про чистоту приміщень та комфортні умови для дітей.
12:39 PM
Прем’єра. Не про програму "Ревізор", не про Олю Фреймут, а про Валю Самійленко, про чистоту приміщень та комфортні умови для дітей.
 

 У будь-якого ревізора, який контролює або інспектує заклад є певні критерії для його оцінки. Наприклад, у Олі Фреймут, популярного і  відомого всій Україні "ревізора" з телевізійного каналу "Новий", їх шість: місцезнаходження, інтер’єр, якість обслуговування, майстерність кухаря, комфортність проживання, чистота і цінова політика. Щоб рекомендовати глядачеві страву, послугу чи розвагу з чистою совістю, заклад, витримавший перевірку, і відповідаючий усім критеріям оцінки одержує відзнаку "Ревізора". В нашому дошкільному закладі є служба контролю за санітарним станом приміщень в яких перебувають діти. Контроль здійснюється завідуючою   Гусєвою Ларисою Дмитрівною, старшою медичною сестрою Самійленко Валентиною Миколаївною, медичною сестрою Ксенією Володимирівною Цирибко та завгоспом Скоробогатою Валентиною Семенівною, щоденно, згідно графіка контролю на рік. Критерії контролю визначені в "Державних санітарних правилах і нормах влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу". Вкажемо основне з них - бездоганна чистота усіх приміщень, де знаходяться діти. Крім цього, систематично контролюється маркування меблів відповідно зросту дітей, індивідуальне маркування білизни та рушників, безпечний стан  посуду, наявність дезинфікуючих та миючих засобів, дотримання правил миття та обробки всього інвентаря та обладнання, стан  спецодягу та взуття технічного персоналу закладу та ін.

 

 У січні 2012 року до обов’язків старшої медичної сестри приступила Самійленко Валентина Миколаївна, яка має достатній досвід роботи в закладах освіти. Вітаємо Вас, Валентино Миколаївно, та бажаємо Вам терпіння, наполегливості і професійного зростання!

 

На фото ви бачите контороль санітарного стану групи "Дзвіночки". Відзнаку якості "ревізора" отримала помічник вихователя, одна з переможець акції "Десять впливових жінок Крунка - 2011", Тищенко Валентина Артемівна. 
Переглядів: 953 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 4.1/9
Всього коментарів: 3
1
3 Vasya   [Матеріал]
Відмінний початок роботи ДНЗ №6, Валентина Миколаївно!!!

1
2 светік   [Матеріал]
Завжди готові зустріти гостей!!!

1
1 aramat   [Матеріал]
Відтепер ми кожної п'ятниці чекаємо гостей.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК