...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Жовтень » 9 » Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вручив премії педагогічним працівникам. Щиро вітаємо Машковську Тетяну, завідуючу ДНЗ ЦРД!
7:24 PM
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вручив премії педагогічним працівникам. Щиро вітаємо Машковську Тетяну, завідуючу ДНЗ ЦРД!

Вітаючи учасників урочистого зібрання, В.Литвин наголосив на важливості створення здорового середовища для виховання і розвитку дітей, дотримуючись при цьому збереження прав і свобод особистості. Він звернув увагу на необхідність підвищення якості освіти, зокрема у вищій школі. На думку керівника парламенту, варто «максимально розширити автономію вузів, а вступний іспит з історії і української мови потрібно зберегти як обов’язковий для усіх навчальних закладів».

В.Литвин висловив вдячність освітянам «за подвижницьку працю і вміння звертати увагу на те, що об’єднує», за здатність відмежуватися в роботі від політичних уподобань і намагання підтримувати діалог між владою і активною частиною суспільства.

Ключовим завданням сьогодні, за словами В.Литвина,  є організація робочих місць, «аби люди могли жити краще». Торкнувшись теми ухвалення бюджету наступного року, він застеріг від намагання прийняти популістські «красиві рішення», доки не будуть виконані вже взяті соціальні зобов’язання.

В.Литвин висловив сподівання, що майбутні парламентські вибори в Україні відбудуться штатно, і «розпочнеться новий етап життя країни, яка набагато краща від існуючого іміджу.

Переглядів: 466 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 1
0
1 aramat   [Матеріал]
Хочеться вірити їхнім обіцянкам.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК