...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Лютий » 7 » Прийнято рішення провести у червні 2013 року Всеукраїнську конференцію «Сучасні п’ятирічні діти: особливості та проблеми розвитку».
7:56 PM
Прийнято рішення провести у червні 2013 року Всеукраїнську конференцію «Сучасні п’ятирічні діти: особливості та проблеми розвитку».
 
  6 лютого 2013 року під головуванням заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського проведено засідання круглого столу «Сучасні п’ятирічні діти: особливості та проблеми розвитку». Учасники зосередилися на питанні впровадження програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Окрім того, на засіданні прийнято рішення провести у червні 2013 року Всеукраїнську конференцію «Сучасні п’ятирічні діти: особливості та проблеми розвитку».
  На завершення Борис Жебровський нагадав слова видатного російського письменника і мислителя Льва Толстого: «Від п’ятирічної дитини до мене тільки крок, а від новонародженого – страшна прірва». Заступник міністра зазначив, що у п’ятирічному віці вже, як правило, сформовані фізіологічні, інтелектуальні та інші особливості людини. Отже, про них важливо знати все і приймати неординарні рішення.
Переглядів: 424 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 1
1
1 LadyQ   [Матеріал]
Цікаво, де буде проходити конференція?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК