...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Жовтень » 11 » Про освітню розвиваючу технологію психолого-педагогічного проектування взаємодії дорослого з дитиною "Радість розвитку".
3:39 PM
Про освітню розвиваючу технологію психолого-педагогічного проектування взаємодії дорослого з дитиною "Радість розвитку".
 
  Шановні колеги! Шановні батьки! Міністерство інформує про освітню розвиваючу технологію психолого-педагогічного проектування взаємодії дорослого з дитиною «Радість розвитку» в дошкільних навчальних закладах, яка містить науково-методичний супровід розвитку базових здібностей дитини раннього та дошкільного віку.
  Науково-методичне та розвивально-дидактичне забезпечення освітньої технології «Радість розвитку» (Комплект "«Дитина замовляє розвиток» за науковою редакцією Т. О.Піроженко, С. О.Ладивір, Ю. С.Манилюк).
  Посібники, що входять до науково-методичного блоку становлять систему теоретичного обґрунтування закономірностей взаємодії дорослого з дитиною, що забезпечує розвиток активної особистості, спрямованої на прояв здібностей.
  Міністерство просить довести інформацію щодо науково-методичного та розвивально-дидактичного забезпечення освітньої технології «Радість розвитку»
(додається) до відома кафедр дошкільної освіти інститутів післядипломної педагогічної освіти, працівників районних (міських) управлінь (відділів) освіти і науки, керівників дошкільних навчальних закладів.

За додатковою інформацією звертатися:
Інститут психології імені Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук України, тел. (044) 288-33-20,
Міжнародний науково-методичний центр «Радість розвитку» (науковий керівник Т. О. Піроженко), тел. (044) 289-35-45, 067-758-14-14. 

Інформація з сайту ММЦ
Переглядів: 1976 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК