...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Червень » 25 » Про використання навчальної літератури в дошкільних навчальних закладах.
12:39 PM
Про використання навчальної літератури в дошкільних навчальних закладах.

   На сучасному етапі зростають вимоги до ефективності освітньої роботи педагогічних працівників дошкільної освіти. Важливу роль у модернізації її змісту має якісна сучасна навчально-методична література. У зв’язку зі збільшенням на ринку навчальної літератури кількості видань без грифів Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України, звертаємо увагу фахівців і батьків на пріоритетність придбання та використання навчальної літератури, що має відповідні грифи.

 

  Чинним Порядком надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (Наказ МОН України від 17.06.2008 № 537) встановлено два види грифів:

 

- „Затверджено Міністерством освіти і науки України”;

 

- „Рекомендовано Міністерством освіти і науки України”.

 

  На звороті титульного аркуша (у вихідних даних видання) указуються номер і дата листа або наказу  МОНмолодьспорту, яким надано відповідний гриф.

 

  Навчально-методичній літературі (хрестоматіям, методичним розробкам, навчально-методичним посібникам, робочим зошитам, дидактичним матеріалам тощо) за рішенням комісії з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України може надаватися схвалення до використання у дошкільних навчальних закладах. Відмітка "Схвалено для використання у дошкільних навчальних закладах” вміщується на звороті титульного аркуша навчального видання із зазначенням номеру і дати листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. 

 

  Щоразу до початку нового навчального року Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України надається Перелік навчальної літератури, яка рекомендована для використання в дошкільних навчальних закладах. В даному переліку подаються посібники, що мають відповідні грифи та схвалені комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти МОНмолодьспорту України. З даним Переліком можна ознайомитися на сайтах Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.


Переглядів: 770 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК