...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Вересень » 18 » Про використання навчальної літератури в дошкільних навчальних закладах.
8:12 AM
Про використання навчальної літератури в дошкільних навчальних закладах.
 
На сучасному етапі зростають вимоги до ефективності освітньої роботи педагогічних працівників дошкільної освіти. Важливу роль у модернізації її змісту має якісна сучасна навчальна література, яка розробляється  на  реалізацію вимог Базового компонента дошкільної освіти, чинних програм розвитку, виховання і навчання дітей раннього та дошкільного віку.

У зв’язку зі збільшенням на ринку кількості видань без грифів Міністерства освіти і науки України, звертаємо увагу фахівців і батьків на пріоритетність придбання та використання навчальної літератури, що має відповідні грифи.

Чинним Порядком надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України (Наказ МОН України від 17.06.2008 № 537) встановлено два види грифів: 

- „Затверджено Міністерством освіти і науки України”;

- „Рекомендовано Міністерством освіти і науки України”.

На звороті титульного аркуша (у вихідних даних видання) указуються номер і дата листа або наказу  Міністерства, яким надано відповідний гриф.

Навчально-методичній літературі (хрестоматіям, методичним розробкам, навчально-методичним посібникам, робочим зошитам, дидактичним матеріалам тощо) за рішенням комісії з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України може надаватися схвалення до використання у дошкільних навчальних закладах. Відмітка "Схвалено для використання у дошкільних навчальних закладах” вміщується на звороті титульного аркуша навчального видання із зазначенням номеру і дати листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України. 

До початку нового навчального року Міністерством освіти і науки України підготовано Перелік навчальної літератури, яка рекомендована для використання в дошкільних навчальних закладах. У зазначеному Переліку подаються посібники, що мають відповідні грифи або схвалені комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти МОН України.  

З даним Переліком можна ознайомитися на сайтах Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

Завідувач сектору науково-методичного забезпечення змісту дошкільної освіти інституту інноваційних технологій і змісту освіти О.П.Долинна

Переглядів: 609 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК