...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Червень » 21 » До уваги педагогів! Про використання та придбання навчальної літератури у 2013/2014 навчальному році.
11:08 PM
До уваги педагогів! Про використання та придбання навчальної літератури у 2013/2014 навчальному році.
 
  Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.08.2012 № 882 «Про використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах» та листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 06.02.2012 № 14.1/10-301 «Про видання навчальної літератури» в загальноосвітніх навчальних закладах дозволено використовувати навчальні програми, підручники та навчально-методичні посібники, які мають гриф Міністерства або схвалені відповідною комісією Науково-методичної ради з питань освіти.Зазначені навчальні видання повинні відповідати сучасним науково-методичним, психолого-педагогічним, санітарно-гігієнічним та іншим вимогам, дотримання яких визначається відповідною комісією науково-методичної ради з питань освіти.
 
 Всупереч зазначеним вимогам напередодні нового навчального року деякі видавництва розпочали рекламну кампанію щодо використання навчальної літератури, яка не має відповідного грифа МОН України і зміст якої не відповідає сучасним науково-методичним, психолого-педагогічним, санітарно-гігієнічним та іншим вимогам, що вводить в оману учнів і батьків стосовно її якості.Зазначена література грубо порушує чинні нормативні та інформаційно-методичні матеріали щодо здобуття учнями якісної загальної середньої ОСВІТИ.

  Перелік навчальних видань, рекомендованих МОН для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2013/2014 н.р. буде розміщений на офіційних веб-сайтах Міністерства (www.mon.gov.ua) та Інституту інноваційни х технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua) до серпневих нарад. Інформація з сайту http://kyiv-oblosvita.gov.ua

 
Переглядів: 494 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК