...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Травень » 10 » Психолого-(медико)-педагогічний консиліум. Готовність дитини до школи.
12:03 PM
Психолого-(медико)-педагогічний консиліум. Готовність дитини до школи.

  З дитячого садка йдуть до школи шестирічні діти. Цей перехід є важливим етапом їхнього життя, який пов'язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, із зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей тощо. Одним дітям це додає піднесеного настрою, відчуття виходу на новий життєвий щабель, здійснення заповітного бажання не спати вдень, іншим вселяє ностальгію за звичним життям у дитячому садку, часто породжує стресові стани. Усіх шести річок, навіть найбільш підготовлених, у школі очікує безліч труднощів. Вступ дитини до школи завершує її дошкільне дитинство, змінює соціальну ситуацію її розвитку. Однак для того, щоб початок шкільного навчання став початком нового етапу розвитку, дитина повинна бути готовою до нових форм співпраці з дорослим і однолітками.   

29 травня в нашому закладі буде проведено психолого-(медико)-педагогічний консиліум щодо готовності до шкільного навчання дітей старшого дошкільного віку. 

Склад та обов’язки психолого-(медико)-педагогічного консиліуму:

Практичний психолог Семендяй Н.М. – обробка даних психологічного мінімуму щодо готовності до шкільного навчання дітей старшого дошкільного віку, підготовка пропозицій по окремим дітям та інформацію по групі в цілому.
 
Діагностичні тестові завдання тут

Педагоги  Кокарева Л.Б., Лутченко Н.М., Кокорєва Л.В., Ведмідь Н.М., Трухан В.П., Грук С.М. – збір і обробка інформації від батьків, систематизація власних спостережень і підготовка педагогічної характеристики групи в цілому та поведінки конкретних дітей.

Вчитель-дефектолог  Акименко І.І. – підготовка інформації про стан здоров’я дітей тифлогруп.

Вихователь–методист Надточей В.О. збір інформації про тих дітей, по відношенню до яких потрібне індивідуальне обговорення, розробка схем проведення консиліуму і підготовка необхідної документації - бланки протоколів консиліумів.

Старша медична сестра Самійленко В.М. – перегляд медичних карток дітей, за необхідністю отримання додаткової інформації від батьків чи з поліклініки, а також підготовка виписки для обговорення на консиліумі.

Практичний психолог ЗОШ №3 Кудашова В.В. – представлення висновків і рекомендацій.
 
Психологічна готовність дитини до навчання у школі тут
 
Порада батькам для першокласників тут

Переглядів: 2980 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.9/10
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК