...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Вересень » 9 » Путь к Храму. Основа духовності – це любов, а в основі любові – наша жертовність.
4:31 PM
Путь к Храму. Основа духовності – це любов, а в основі любові – наша жертовність.

hram1Шановна громадо, дорогі Славутичани, брати і сестри!

25 років зростає наше прекрасне місто, як символ відродження і надії. Воно, як птах фенікс, повстало після страшної біди, яка не змогла перемогти людські бажання і сподівання.

Страшна Чорнобильська катастрофа забрала життя і здоров’я багатьох людей, але не змогла забрати віру. Люди, які будували Славутич - різної національності, різної культури, об’єднались вірою – вірою в перемогу, вірою в силу Духа, вірою в щасливе майбутнє.

Ми розбудовуємо наше місто, народжуємо все нові і нові традиції з метою створення достойних, добротних та комфортних умов життя для кожного славутичанина.

Не мало часу пройшло від народження ідеї до реалізації проекту монументально-художньої скульптури Білий Ангел Славутича. В основі композиції Білий Ангел, покриваючи своїми крилами все наше місто, опускається на купола храму, як символ благословення для всіх нас.

Основа духовності – це любов, а в основі любові – наша жертовність. Якщо ми стараємося будувати будинки і прикрашати їх, щоб вони були затишні та красиві, то чому ж ми не зможемо прикрасити те, що є основою нашого життя на майбутнє, на вічність

hramСьогодні ми наблизились до завершення будівництва Свято-Іллінського храму – нашої духовної скарбниці, яка, без сумніву, буде об’єднувати усі покоління славутичан, утверджуючи моральні та християнські цінності - духовність, людяність, віру, надію і любов.

Ми низько вклоняємось і дякуємо тим, хто своїм натхненням, старанною працею і молитвами допомагає спорудженню храму.

Вельмишановні дорогі славутичани! У нас є унікальна можливість, знову об’єднавшись разом, показати до чого приводить віра і добре серце, продемонструвати, що ми не лише збудували прекрасне місто, але ще й будуємо храми наших душ.

Закликаємо всіх долучитися до завершення будівництва храму і надати посильну допомогу від щирості своєї душі, вложити свою часточку в справу духовного відродження не тільки сьогодення, а й майбутнього.

Шлях до Храму - тернистий, але під силу нам його пройти!

З шаною та повагою

міський голова Славутича Володимир Удовиченко
настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Іоанн


Переглядів: 577 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 2
2
2 LadyQ   [Матеріал]
Хороша справа.

2
1 Аня   [Матеріал]
А ще 15 вересня протоїєрей Іоанн прохав всіх бажаючих допомогти у прибиранні храмової території.Це суботній день, починаючи з 9 години ранку.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК