...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 31 » До уваги! Витяг з резолюції серпневої конференції педагогічних працівників відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради.
8:17 AM
До уваги! Витяг з резолюції серпневої конференції педагогічних працівників відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради.
 
  Розділ резолюції, що стосується дошкільної освіти, надаємо в повному об’ємі. З повною версією резолюції можна ознайомитись тут
  Заслухавши і обговоривши результати діяльності закладів освіти міста у 2011-2012 навчальному році, з метою визначення стратегічних завдань на 2012-2013 навчальний рік,  серпнева конференція педагогічних працівників відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради

Р Е К О М Е Н Д У Є :

 

1.     З метою поліпшення якості дошкільної освіти, створення умов для  збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дитини, виховання любові до рідного краю, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, свідомого ставлення до себе, оточення та навколишнього природного середовища, формування особистості дитини дошкільного віку, розвитку її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду: 

1.1.          Забезпечити виконання рішення І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти та основних завдань у галузі дошкільної освіти, визначених Державною цільовою соціальною програмою розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 №629.

1.2.          Узагальнювати та популяризувати кращий досвід діяльності дошкільних навчальних закладів міста.

1.3.          Активізувати впровадження сучасних освітніх технологій дошкільної освіти.

1.4.          Продовжити науково-методичне забезпечення дошкільної освіти на основі впровадження та використання ІКТ та створення умов для їх використання у системі дошкільної освіти.

1.5.          Здійснювати системний  моніторинг якості дошкільної освіти.

1.6.          Оновити зміст психолого-педагогічної, методичної, практичної підготовки та підвищення кваліфікації педагогічних працівників сфери дошкільної освіти  в контексті вимог програм  «Дитина», «Дитина в дошкільні роки», «Я у світі» та «Впевнений старт».

1.7.          Продовжити дослідно-експериментальну роботу  у галузі дошкільної освіти з проблеми сприяння розвитку особистості дитини дошкільного віку.

1.8.          Створити банк даних інноваційних технологій та методик підвищення ефективності роботи дошкільного навчального закладу з батьками.

1.9.          Створити електронний банк даних щодо використання варіативних форм здобуття дошкільної освіти та повних текстів програм гуртків та студій для дітей дошкільного віку.

1.10.     Запровадити проведення майстер-класів із залученням педагогів та батьків, які забезпечують належний фізичний, соціально - моральний, художньо – естетичний розвиток дітей дошкільного віку.

Переглядів: 646 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК