...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Жовтень » 31 » Результати Всеукраїнських Інтернет-зборів батьків першокласників.
2:26 PM
Результати Всеукраїнських Інтернет-зборів батьків першокласників.
 
   Такі результати Всеукраїнських Інтернет-зборів.

89 % батьків першокласників, котрі взяли участь в Інтернет-зборах вважають, що група подовженого дня для учнів перших класів – необхідна.

Про це повідомив директор департаменту загальної середньої і дошкільної освіти МОНмолодьспорту Олег Єресько.

Близько 10 % батьків висловлюється про необхідність короткотривалого перебування учнів 1-х класів у групі подовженого дня, близько 1 % респондентів вважає групи продовженого дня не обов’язковими.

Усі дописувачі вважають, що дитині необхідний відпочинок на свіжому повітрі – на облаштованому спортивному майданчику, гаряче харчування та денний сон для першокласників. Багато батьків наголошують на необхідності індивідуального підходу до кожної дитини.

Окрім цього, понад 91% респондентів уважає, що для першокласників мають функціонувати групи подовженого дня для кожного класу окремо (клас-група. 8,5% дописувачів висловлюються за ефективність організації груп подовженого дня однієї вікової категорії – однієї на паралель перших класів. Близько 0,5 % батьків вважає, що група подовженого дня має бути різновіковою).

Зазначимо, за словами Олега Єреська, всі дописувачі хочуть бачити поруч зі своєю дитиною небайдужого професіонала – учителя початкових класів чи вихователя групи продовженого дня.

Близько 22% батьків висловлюються за необхідність організації роботи чергової групи подовженого дня до 19:00 з урахуванням графіка роботи батьків. Понад 60% батьків стурбовані можливим скороченням груп продовженого дня, у той час, як потреба у їх функціонуванні з кожним роком зростає.

При цьому 11% батьків вважають, що група подовженого дня необхідна першокласнику лише у тому випадку, якщо у батьків немає можливості забирати дитину одразу після закінчення уроків.

Як повідомлялося раніше, всього батьки надіслали 2 217 повідомлень. Серед них – 976 повідомлень за результатами колективних обговорень. За попередніми підрахунками, в Інтернет – зборах брало участь 16 857 батьків учнів перших класів.

 

 

Інформація з сайту pedpresa.com

Переглядів: 483 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК